Suna Dumankaya Yağlı Saçlar İçin Bitkisel Çözüm

Suna Dumankaya Yağlı Saçlar İçin Bitkisel Çözüm

Suna Dumankaya, yağlı saçlar için elma sirkesini önermektedir. Yağlı saçlar için pek çok saç bakım yöntemi deneyip, hiç birinden sonuç alamadığınızı söylüyorsanız, Suna Dumankaya’nın önerisine kulak vermelisiniz. Suna Dumankaya Yağlı Saçlar İçin Bitkisel Çözüm Bir çay kaşığı tuz, bir tatlı kaşığı kekik; ve bir kahve fincanı da elma sirkesini karıştırmalısınız. Suna Dumankaya’nın, yağlı saçlar için […]


Suna Dumankaya, yağlı saçlar için elma sirkesini önermektedir. Yağlı saçlar için pek çok saç bakım yöntemi deneyip, hiç birinden sonuç alamadığınızı söylüyorsanız, Suna Dumankaya’nın önerisine kulak vermelisiniz.

Suna Dumankaya Yağlı Saçlar İçin Bitkisel Çözüm

Bir çay kaşığı tuz, bir tatlı kaşığı kekik; ve bir kahve fincanı da elma sirkesini karıştırmalısınız. Suna Dumankaya’nın, yağlı saçlar için önermiş olduğu bu yöntemi, saçlarınıza, saçlarınızı sıkadıktan sonra, saç diplerinize friksiyon yaparak uygulamalısınız. Daha sonra ise saçlarınızı ılık havlu ile sarmalı; ve iki saat bu şekilde beklemelisiniz. Suna Dumankaya tarafından önerilen bu yöntemi uyguladıktan; ve iki saatlik süre dolduktan sonra, saçlarınızı durulamalısınız. Yağlı saçlar için,Suna Dumankaya’nın önermiş olduğu bu saç bakımını, haftada bir sefer yapmanız gerekmektedir.

Suna Dumankaya Kepek Sorunu İçin Bitkisel Çözüm
Suna Dumankaya Hızlı Saç Uzatmak İçin Bitkisel Çözüm
Suna Dumankaya Fönden Yıpranan Saçlar İçin Bitkisel Bakım
Suna Dumankaya Bitkisel Saçkıran Tedavisi: Saçkıran için Bitkisel Çözüm

Bir önceki yazımız olan Ahmet Maranki Grip İçin Bitkisel Çözüm başlıklı makalemizde ahmet maranki biberiye çayı, ahmet maranki grip çayı ve ahmet maranki grip için bitkisel formüller hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Saçlarım aşırı yağlı ve dökülüyor bunun için bir sürü şey denedim doktora falan gittim özellikle dökülme için ama geçmedi eşimin doktor bir arkadaşı doğal keratin ürünleri kullanmamı önermiş özellikle doğal olması gerektiğini söylediği için patentli olanı bulup aldım ve saçımdaki hem yağlanma hem de dökülmeden eser kalmadı.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM