Suna Dumankaya Topuk Çatlakları İçin Bitkisel Çözüm

Suna Dumankaya Topuk Çatlakları İçin Bitkisel Çözüm

Suna Dumankaya’nın verdiği bitkisel formüllerden birisi de topuk çatlaklarının tedavisi ile ilgilidir. Suna Dumankaya’nın topuk çatlamaları için önerisi ise şu şekildedir: Suna Dumankaya Topuk Çatlakları İçin Bitkisel Çözüm Öncelikle bir leğenin içerisine sıcak su konulur. Daha sonra ise, bir yemek kaşığı deniz tuzu; ve bir yemek kaşığı gliserin, leğende bulunan sıcak suyun içerisine ilave edilir. […]

Suna Dumankaya’nın verdiği bitkisel formüllerden birisi de topuk çatlaklarının tedavisi ile ilgilidir. Suna Dumankaya’nın topuk çatlamaları için önerisi ise şu şekildedir:

Suna Dumankaya Topuk Çatlakları İçin Bitkisel Çözüm

Öncelikle bir leğenin içerisine sıcak su konulur. Daha sonra ise, bir yemek kaşığı deniz tuzu; ve bir yemek kaşığı gliserin, leğende bulunan sıcak suyun içerisine ilave edilir. Daha sonra ayaklarınızı bu leğenin içerisine koymanızı öneren Suna Dumankaya, ayakların bu şekilde yirmi dakika beklemesini vurgulamaktadır. Belirtilen sürenin sonunda, topuk çatlaklarını ponza ile sürtmenizi söyleyen Suna Dumankaya, bunun da ardından, vazelinin içerisine on tane aspirini ezerek karıştırmanızı; ve elde edilen karışımı ayaklarınıza uygulamanızı öneriyor. Ayaklarınızı, vazelin ve aspirinli bir şekilde, nemli bir gazlı beze; sonrasında da streç filme sarmanızı öneren Suna Dumankaya, ayaklarınızı bu şekilde en az iki saat bekletmenizi öneriyor. İki saatin dolmasının ardından ayaklarınıza masaj uygulamanız gerektiğini belirten Suna Dumankaya, topuk çatlakları için önermiş olduğu bu formülü, haftada iki sefer uygulamanızı tavsiye ediyor.

Bir önceki yazımız olan Ahmet Maranki Grip İçin Bitkisel Çözüm başlıklı makalemizde ahmet maranki biberiye çayı, ahmet maranki grip çayı ve ahmet maranki grip için bitkisel formüller hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM