Suna Dumankaya Sivilceler İçin Doğal Maske Tarifi

Suna Dumankaya Sivilceler İçin Doğal Maske Tarifi

Şifalı bitkiler uzmanı Suna Dumankaya’nın, sivilceler için de bir cilt maskesi önerisi bulunmaktadır. Evde kolayca yapabileceğiniz bu sivilce maskesinin tarifi şu şekildedir: Suna Dumankaya Sivilceler İçin Doğal Maske Tarifi: Ayva Maskesi Bir tane ayvayı, içerisindeki çekirdek ile birlikte dövmenizi öneren Suna Dumankaya, ayvanın üzerine çıkacak kadar da su ilave etmenizi önermektedir. Hazırladığınız formülü on saat […]

Şifalı bitkiler uzmanı Suna Dumankaya’nın, sivilceler için de bir cilt maskesi önerisi bulunmaktadır. Evde kolayca yapabileceğiniz bu sivilce maskesinin tarifi şu şekildedir:

Suna Dumankaya Sivilceler İçin Doğal Maske Tarifi: Ayva Maskesi

Bir tane ayvayı, içerisindeki çekirdek ile birlikte dövmenizi öneren Suna Dumankaya, ayvanın üzerine çıkacak kadar da su ilave etmenizi önermektedir. Hazırladığınız formülü on saat bekletmeniz gerekmektedir. On saatin sonrasında ise, suyu süzerek, sivilce maskesini cildinize her gece uygulamanız, Suna Dumankaya tarafından önerilmektedir. Suna Dumankaya tarafından önerilen sivilce maskesinin, cilde, sivilceler iyileşene kadar uygulanması gerekmektedir. Suna Dumankaya, sivilce maskesi ile birlikte, gün içerisinde bir adet elma; ve bir tane de haşlanmış patates yemenizi önermektedir.

Sivilce Tedavisi Hakkındaki Diğer Yazılar

Evde Sivilce Tedavisi için Doğal Formüller

Suna Dumankaya Bitkisel Sivilce Tedavisi için Yoğurt Ve Limon Kürü

İbrahim Saraçoğlu Lavanta kürü Sivilce için

Suna Dumankaya’nın Diğer Önerileri

Suna Dumankaya Kepek Sorunu İçin Bitkisel Çözüm
Suna Dumankaya Hızlı Saç Uzatmak İçin Bitkisel Çözüm
Suna Dumankaya Fönden Yıpranan Saçlar İçin Bitkisel Bakım
Suna Dumankaya Bitkisel Saçkıran Tedavisi: Saçkıran için Bitkisel Çözüm

Bir önceki yazımız olan Ahmet Maranki Grip İçin Bitkisel Çözüm başlıklı makalemizde ahmet maranki biberiye çayı, ahmet maranki grip çayı ve ahmet maranki grip için bitkisel formüller hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

4 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM