Doğal Hekim
Suna Dumankaya Kepek Sorunu İçin Bitkisel Çözüm
Sosyal Medyada Paylaş

Suna Dumankaya Kepek Sorunu İçin Bitkisel Çözüm

Suna Dumankaya, bitkisel saç bakımı önerileri arasında, bitkisel kepek tedavisinden de bahsetmektedir. Kepek sorunu, hem erkeklerde, hem bayanlarda sık rastlanan bir saç sorunudur. Kepek sorunu için doğal çözüm arayanlara işte Suna Dumankaya doğal kepek formülü: Suna Dumankaya Kepek Sorunu İçin Bitkisel Çözüm Suna Dumankaya kepek sorunu için önerdiği formülü iki


Suna Dumankaya, bitkisel saç bakımı önerileri arasında, bitkisel kepek tedavisinden de bahsetmektedir. Kepek sorunu, hem erkeklerde, hem bayanlarda sık rastlanan bir saç sorunudur. Kepek sorunu için doğal çözüm arayanlara işte Suna Dumankaya doğal kepek formülü:

Suna Dumankaya Kepek Sorunu İçin Bitkisel Çözüm

Suna Dumankaya kepek sorunu için önerdiği formülü iki aşamalı olarak tarif ediyor. İlk aşama şöyle:

Bitkisel kepek tedavisinde, bir tatlı kaşığı zeytinyağının içerisine iki yemek kaşığı deniz tuzu ilave edilir. Daha sonra ise, elde edilen karışımın, saç diplerine masaj yapılarak uygulanması gerekir.

Bundan sonra kepek kürünün ikinci adımına geçiliyor: Bir tatlı kaşığı okaliptus, bir yemek kaşığı hint yağı, ve yemek kaşığı elma sirkesinin karıştırılıp, bu karışımın da saç diplerine uygulanması gerekir.

Arka arkaya bu iki karışım saça uygulanmalıdır. Bitkisel kepek tedavisi için saça uygulanan bu karışımların, saç üzerinde en az iki saat kalması gerektiğini belirten Suna Dumankaya, daha sonra ise saçın, saç tipine uygun bir şampuan ile yıkanması önerisinde bulunmuştur. Bitkisel kepek tedaivsi için önerilen bu yöntemin, haftada en az üç sefer uygulanması gerekmektedir.

Suna Dumankaya’nın diğer formülleri için tıklayın

Saç bakımı konulu diğer yazılarımız için tıklayın

Bir önceki yazımız olan Ahmet Maranki Grip İçin Bitkisel Çözüm başlıklı makalemizde ahmet maranki biberiye çayı, ahmet maranki grip çayı ve ahmet maranki grip için bitkisel formüller hakkında bilgiler verilmektedir.


Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2017