Suna Dumankaya Doğum Sonrası Çatlaklar İçin Doğal Çözüm

Suna Dumankaya Doğum Sonrası Çatlaklar İçin Doğal Çözüm

Doğum sonrası oluşan çatlaklar için bitkisel çözüm arayanlara Suna Dumankaya ayva çekirdeği kürü tavsiye ediyor. Suna Dumankaya Doğum Sonrası Çatlaklar İçin Bitkisel Çözüm Suna Dumankaya, doğum sonrasında oluşan çatlaklar için bitkisel bir öneride bulunmaktadır. Suna Dumankaya, doğum sonrası çatlakların oluşmaması için anne adaylarının hamile kalmadan önce önlem almalarının gerekliliğine vurgu yapmaktadır. Doğum sonrası çatlakların giderilmesi için […]


Doğum sonrası oluşan çatlaklar için bitkisel çözüm arayanlara Suna Dumankaya ayva çekirdeği kürü tavsiye ediyor.

Suna Dumankaya Doğum Sonrası Çatlaklar İçin Bitkisel Çözüm

Suna Dumankaya, doğum sonrasında oluşan çatlaklar için bitkisel bir öneride bulunmaktadır. Suna Dumankaya, doğum sonrası çatlakların oluşmaması için anne adaylarının hamile kalmadan önce önlem almalarının gerekliliğine vurgu yapmaktadır. Doğum sonrası çatlakların giderilmesi için Suna Dumankaya, öncelikle kese yapılması gerektiğini belirtmektedir.

dogum-catlagiDoğum sonrası çatlakları için Suna Dumankaya’nın çatlak giderici önerisi ise şu şekildedir: Bir ayvanın çekirdekleri çıkartılır; ve sonrasında, ayva çekirdeklerinin üzerine, bir ölçüden bir miktar daha fazla kaynar su ilave edilip, bu şekilde sabaha kadar beklemesi sağlanır; sabah ise, süzme işlemi gerçekleştirilir. Ayva çekirdeği suyunun içerisine bir tane hindistan cevizinin suyu konulur; ve karışım bir cam kavanozda saklanır. Her gün, doğum sonrası çatlaklara, bu karışım ile masaj yapılması, Suna Dumankaya tarafından önerilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Ahmet Maranki Grip İçin Bitkisel Çözüm başlıklı makalemizde ahmet maranki biberiye çayı, ahmet maranki grip çayı ve ahmet maranki grip için bitkisel formüller hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. Etkilimi bilmiyorum üzerinden on sene geçmiş çatlaklara iyi gelir mi bilemedim

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
Oiyi güvencesi ile İnstagram Takipçi Satın Al | https://oiyi.net/