Sinema Filmlerinin Yolculuğu

Sinema Filmlerinin Yolculuğu

Tıpkı para verip üyelik aldığınız ücretli kanallar veya ücretli İnternet siteleri gibi… Hepimizin bildiği üzere sinemalara gelen filmler belirli bir süreden sonra sinemalardan kalkmaktadır, filmin Bluray DVD’sini bulabilirseniz izleme şansınız olmaktadır fakat bulsanız dahi artık günümüzde çoğu bilgisayar, televizyon ve uyduları DVD oynatmıyor. Bu yüzden dolayı paralı kanallar, İnternet’ten flix mlix gibi farklı firmalardan her […]


Tıpkı para verip üyelik aldığınız ücretli kanallar veya ücretli İnternet siteleri gibi…

Hepimizin bildiği üzere sinemalara gelen filmler belirli bir süreden sonra sinemalardan kalkmaktadır, filmin Bluray DVD’sini bulabilirseniz izleme şansınız olmaktadır fakat bulsanız dahi artık günümüzde çoğu bilgisayar, televizyon ve uyduları DVD oynatmıyor. Bu yüzden dolayı paralı kanallar, İnternet’ten flix mlix gibi farklı firmalardan her ay ücret ödeyerek film izlemek zorunda kalıyoruz. Parasını hak etse de çoğumuzun İnternet altyapısı desteklese dahi yüksek hızları ülkemizde alamamaktayız. Bu yüzden dolayı sinemada filmi izleyemezseniz daha sonra o filmi bulup izlemek resmen çile haline dönüşüyor.
Tıpkı para verip üyelik aldığınız ücretli kanallar veya ücretli İnternet siteleri gibi…

Film izleme ya da İnternet’te bulunan çoğu reklam dolu, bir çok kaynağı çalışmayan Sinema izleme sitelerinden ise yine çile çekerek film izlemekteyiz, bu yüzden seyir zevkimiz düşmekte ve filmi istediğimiz gibi oynatamamak hepimizin sinirlerini bozmakta.


Fakat SinemaGold sizleri bu dertlerden arındırıyor. Filmleri asla sinema çekimi gibi düşük kalitelerde paylaşmayan, diğer sitelere hiç benzemeyen bu SinemaGold, filmin ortasında pat diye reklam sunmuyor, hatta siz filmi izlemeye başlamadan önce reklam görmüyorsunuz. Tıpkı para verip üyelik aldığınız ücretli kanallar veya ücretli İnternet siteleri gibi…

Site içerisinde film arşivi denen bir sayfa var ve bu sayfada istediğimiz tarzda filmlerin yıllarını, ülkesini, kategorisini, imdb puanını seçerek bize en uygun filmi bulabiliyoruz. Bu özellik sayesinde tüm içeriklere hızlıca ulaşabiliyoruz. Ayrıca sitede yayınlanan filmlerin afişinin üzerinde hangi dilde olduğu, kalitesi yazmaktadır, filmin üzerine fare imlecini getirdiğimizde ise filmin imdb puanını, yönetmenini, özetini vs. Görebilmekteyiz. Bu özellik ile zamanınızı filmleri tek tek açarak kaybetmiyorsunuz ve diğer sitelerde duymaktan bıktığınız bet reklamlarını bir daha hatırlamamak üzere unutuyorsunuz. Türkiye’nin Film adresi SinemaGold.com‘a davetlisiniz.

Bir önceki yazımız olan Zeytinyağı Balgam Söktürür Mü? Faydaları Nelerdir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM