Özel Sağlık Sigortası Çeşitleri Nelerdir?

Özel Sağlık Sigortası Çeşitleri Nelerdir?

Özel Sağlık Sigortası Çeşitleri Nelerdir? Ayakta ve yatarak tedaviler için yaptırabileceğiniz özel sağlık sigortasını anlaşmalı özel hastanelerde rahatça kullanabilirsiniz. Sigortanızı yaptırırken bütün alternatifleri gözden geçirmenizde ve en uygun fiyatlı olanı tercih etmenizde fayda vardır. Hastalık ya da kaza hallerinde sağlık giderlerinizin minimum seviyede olmasını sağlayan bu sigorta türü tanı ve tedavi işlemlerindeki kaliteyi artırır. Yüksek […]


Özel Sağlık Sigortası Çeşitleri Nelerdir?

Ayakta ve yatarak tedaviler için yaptırabileceğiniz özel sağlık sigortasını anlaşmalı özel hastanelerde rahatça kullanabilirsiniz. Sigortanızı yaptırırken bütün alternatifleri gözden geçirmenizde ve en uygun fiyatlı olanı tercih etmenizde fayda vardır. Hastalık ya da kaza hallerinde sağlık giderlerinizin minimum seviyede olmasını sağlayan bu sigorta türü tanı ve tedavi işlemlerindeki kaliteyi artırır. Yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı sigortanızı hem bireysel hem de grup olarak yaptırabilirsiniz. Genel ve özel şartlar dikkate alınarak talebe göre belirlenen sigorta koşullarını taşıdığınızda belirlediğiniz limitler dahilinde sigortadan yararlanabilirsiniz.

Özel sağlık sigortası fiyatları ise bireysel ve grup sigortaları için farklılık gösterecektir. Aynı anda birden fazla kişinin faydalanacağı sigortalarda grup indirimleri söz konusudur. Bu gibi indirim oranları ve sigorta detayları ile ilgili bilgiye internet üzerinden ulaşabilirsiniz. Tüm çalışanların hayatlarını güvence altına almak için yapılan grup sağlık sigortası için tercih edebileceğiniz farklı teminat seçenekleri mevcuttur.

Grup Sağlık Sigortası Neleri Kapsar?

Bireysel ya da grup sağlık sigortası fark etmeksizin tüm sağlık sigortaları tanı ve teşhis, yoğun bakım masrafları, suni uzuv temini, rutin doktor kontrolleri, pansuman, aşı, kırık çıkık tedavisi için gerekli ödemeler, tomografi ve röntgen giderleri, laboratuar işlemleri, acil durum giderleri, radyoterapi, kemoterapi, diyaliz masrafları gibi hizmetleri içerir. İsterseniz sigortanızın içerisinde diş bakımı, acil yardım hizmetleri, yurt dışı tazminatı, cilt sorunları için tedavi, check-up hizmeti, psikolojik destek, ambulans hizmeti gibi hizmetleri ilave edebilirsiniz. İlave teminatlar toplam poliçe bedelini artıracaktır. Bu gibi ilavelerle birlikte poliçeniz için en uygun fiyat teklifini almak istediğinizde e-sigortam sigorta teklifi al hizmetini kullanabilirsiniz. Grup sağlık sigortası ya da özel sağlık sigortası fiyatları ile ilgili bilgiye online olarak ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sigorta Acenteleri ve Görev Tanımları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Oturum Açan Kullanıcı: admin. Çıkış »

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM