Ömer Osman Korkmaz Sigara Bırakma Yöntemi: Kara Kekik kürü

Ömer Osman Korkmaz Sigara Bırakma Yöntemi: Kara Kekik kürü

Bu yazımızda Ömer Osman Korkmaz Sigara Bırakma Küründen bahsedeceğiz. Lokman Hekim diye anılan Ömer Osman Korkmaz, sigarayı bırakmak için kara kekik çayı öneriyor. İşte sigara bıraktırma kürü ve diğer tavsiyeler: Ömer Osman Korkmaz Sigara Bırakma Kürü Ömer Osman Korkmaz öncelikle sigarayı bırakmak için kararlı olmanız gerektiğini belirtiyor. İradenin yeterli olmazsa sigara bırakmaya muvaffak olamayabilirsiniz. Ömer […]


Bu yazımızda Ömer Osman Korkmaz Sigara Bırakma Küründen bahsedeceğiz. Lokman Hekim diye anılan Ömer Osman Korkmaz, sigarayı bırakmak için kara kekik çayı öneriyor. İşte sigara bıraktırma kürü ve diğer tavsiyeler:

Ömer Osman Korkmaz Sigara Bırakma Kürü

Ömer Osman Korkmaz öncelikle sigarayı bırakmak için kararlı olmanız gerektiğini belirtiyor. İradenin yeterli olmazsa sigara bırakmaya muvaffak olamayabilirsiniz.

Ömer Osman Korkmaz Sigara Bırakma: Kara Kekik Çayı

Kür için gereken bitkinin adı kara kekik. Ballıbabagiller ailesinden, özellikle Balıkesir civarında yetişen, mor çiçekleri olan, ada çayına benzeyen bir bitkidir.

1 litre suyun içine 4-5 dal kara kekik atılır ve 20 dakika kaynatılır. Daha sonra süzülür, kekik dallarından ayrılır ve kara kekik çayı soğumaya bırakılır.

Ömer Osman Korkmaz Sigarayı Bırakma Kürü Nasıl Yapılır?

Sigara içeceğiniz zaman, 1 çay bardağı kara kekik çayından içilir. Arkasından da sigara içilir.  Size öyle bir tiksinti gelecektir ki sigarayı içemeyeceksiniz.

Dikkat: Kara kekik tansiyonunuzu yükseltebilir. yüksek tansiyonu olanlar dikkatli kullanmalıdırlar.

Ömer Osman Korkmaz, beslenme düzeninizi değiştirmenizi, rafine tuz yerine Himalaya Kristal Tuzu kullanmanızı, alkol kullanmamanızı, stresten uzak durmanızı ve moralinizi daima yüksek tutmanızı öneriyor.

Bir önceki yazımız olan Ahmet Maranki Grip İçin Bitkisel Çözüm başlıklı makalemizde ahmet maranki biberiye çayı, ahmet maranki grip çayı ve ahmet maranki grip için bitkisel formüller hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. hocam sizin bahsettiginiz kara kekigi istanbulda ki aktarlarda bulamadim. Temin edebilecegim bir yer varsa lùtfen aciklar misiniz. Tesekkùrler

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
Oiyi güvencesi ile İnstagram Takipçi Satın Al | https://oiyi.net/