Ömer Osman Korkmaz Çörek Otu Yağı ile Sinüzit ve Migren Tedavisi

Ömer Osman Korkmaz Çörek Otu Yağı ile Sinüzit ve Migren Tedavisi

Sinüzit, yüz kemikleri arasındaki boşluğun iltihabıdına verilen isimdir. Şiddetli baş ağrısı yapmasıyla bilinir. Migren de çok şiddetli baş ağrısı yapar. Ömer Osman Korkmaz, migren ve sinüzit hastalarının sürekli yaşadığı baş ağrısı atakları için çörek otu yağı tavsiye ediyor. 30-40 gün müddetle uygulanması gereken çörek otu yağı kürü şöyledir: Ömer Osman Korkmaz Çörek Otu Yağı ile […]


Sinüzit, yüz kemikleri arasındaki boşluğun iltihabıdına verilen isimdir. Şiddetli baş ağrısı yapmasıyla bilinir. Migren de çok şiddetli baş ağrısı yapar. Ömer Osman Korkmaz, migren ve sinüzit hastalarının sürekli yaşadığı baş ağrısı atakları için çörek otu yağı tavsiye ediyor. 30-40 gün müddetle uygulanması gereken çörek otu yağı kürü şöyledir:

Ömer Osman Korkmaz Çörek Otu Yağı ile Sinüzit ve Migren Tedavisi

Her gece yatmadan önce, birer damla çörekotu yağını iki burun deliğine damlatın. 30-40 gün bu küre devam ediniz.

Çörekotu yağını alırken kaliteli olmasına ve bakanlık onaylı olmasına dikkat ediniz.

Çörek Otu Yağı Fiyatı

Çörek otu yağı 20 ml, 50 ml, 250 ml lik şişeler halinde satılmaktadır. 20 ve 50 ml lik şişeleri yaklaşık 4-5 tl, 250 ml’lik şişesi ise 15 tl civarında fiyatla satılmaktadır.

Ömer Osman Korkmaz şifalı bitkiler

Bir önceki yazımız olan Ahmet Maranki Grip İçin Bitkisel Çözüm başlıklı makalemizde ahmet maranki biberiye çayı, ahmet maranki grip çayı ve ahmet maranki grip için bitkisel formüller hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

9 yorum

  1. çok güzel bir bitkisel çözüm bana çok iyi geldi, ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM…

  2. Merhaba bn Kadrıye 15 yasndaym Benım basm ck ağrıyo ağrısndan duramıym ınsallah szn önern uygularsam gecer bıde annem astm hastası cok tıkanıyo napmamız gerekır

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
Oiyi güvencesi ile İnstagram Takipçi Satın Al | https://oiyi.net/