Ömer Osman Korkmaz Bel ve Boyun Fıtığı İçin Mum Kürü

Ömer Osman Korkmaz Bel ve Boyun Fıtığı İçin Mum Kürü

Bel fıtığı ve boyun fıtığı şikayetleri olanlar için Ömer Osman Korkmaz, evde kolayca uygulanabilecek bir çözüm önerisi veriyor. Bel ve boyun fıtığı için doğal ve bitkisel çözüm önerisi olan MUM KÜRÜ ve yapılışı: Ömer Osman Korkmaz Bel ve Boyun Fıtığı İçin Bitkisel Çözüm Malzemeler: 100 adet beyaz mum, 1 şişe badem yağı (30-50 cc), 1 […]


Bel fıtığı ve boyun fıtığı şikayetleri olanlar için Ömer Osman Korkmaz, evde kolayca uygulanabilecek bir çözüm önerisi veriyor. Bel ve boyun fıtığı için doğal ve bitkisel çözüm önerisi olan MUM KÜRÜ ve yapılışı:

Ömer Osman Korkmaz Bel ve Boyun Fıtığı İçin Bitkisel Çözüm

Malzemeler: 100 adet beyaz mum, 1 şişe badem yağı (30-50 cc), 1 şişe hint yağı (30-50 cc) ve 1 çay bardağı zeytinyağı.

Yapılışı: 100 tane mum kısık ateşte bir tencerede tamamen eriyene kadar ısıtılır. Mumlar eridikten sonra, içindeki ipleri çıkartılır. İçine badem yağı, hint yağı ve zeytinyağını eklenir ve güzelce karıştırılır. Bu karışımı dökmek için 30-35 cm uzunluğunda, 20-25 cm genişliğinde, 5-6 cm yüksekliğinde yayvan bir cam kaba ihtiyaç vardır. Karışımı bu kaba dökün. Karışım bu kalıpta 1 gece bekletilir. Ertesi gün, mum kalıptan çıkartılır.

Ömer Osman Korkmaz Bel Fıtığı İçin Bitkisel Çözüm: Mum Kürü

Bu kürü 30 gün boyunca her gece yatmadan önce yapmalısınız.

Yere bir naylon serilir. Kalıptan çıkarılmış olan mum naylonun üzerine konulur.  2 adet sıcak tu tobrasını kaynar suyla doldurup mumun üzerine koyun ve mumu ısıtınız. Mumu teninizin dayanabileceği kadar ısıtın.

Beliniz çıplak olacak şekilde, mumun üzerine, sırtüstü yatılır. Belinizin mumla tam temas etmesi gerekiyor, bu yüzden ayaklarınızı toplayarak yatınız. Mumun üzerine yatıldıktan sonra battaniyeyle belinizi sarın ki ısı hemen kaybolmasın.

Mumun sıcaklığı geçene kadar, beliniz sarılı vaziyette yatınız.

Yatarken mumun şekli bozulursa, mumun diğer yüzünü çevirerip kullanın. Eğer mumun şekli kötü bozuldu ise, yani mumla belin tam temasını sağlanmayacak hale geldi ise mum tekrar eriterek kalıba dökülür ve 1 gece bekletilir.

Ömer Osman Korkmaz Boyun Fıtığı İçin Bitkisel Çözüm: Mum Tedavisi

Boyun fıtığı için de yukarıdaki işlemlerin boyun kısmına uygulamalısınız.  Yine sırt üstü yatın, ayaklarınızı da yüksek bir yere kaldırıp, boyun ile mumun tam temas etmesini sağlayın.

30 gün süreyle aksatılmadan her gece yatmadan önce uygulayınız.

Mum kalıbın 30 gün kullanabilirsiniz. 30 günden fazla kullanmayınız.

Bir önceki yazımız olan Ahmet Maranki Grip İçin Bitkisel Çözüm başlıklı makalemizde ahmet maranki biberiye çayı, ahmet maranki grip çayı ve ahmet maranki grip için bitkisel formüller hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

7 yorum

  1. Merhaba efendim.Ben de mum zeytinyağı ve aspirin karışımını duymuştum.

    Önerdiğiniz kür dizlerdeki kireçlenmeye de iyi gelir mi.Saygılar.

  2. diz kireçlenmesi ili ilgili internetten bi krem aldım epey iyi geldi ama bel fıtığı var onunla ilgili bir şey bulamadım yardımcı olabilecek arkadaş var mı ?

  3. diz kireçlenmesi ili ilgili internetten bi krem aldım epey iyi geldi ama bel fıtığı var onunla ilgili bir şey bulamadım yardımcı olabilecek arkadaş var mı ?

  4. Kireçlenmeye iyi gelmez denedim ben çok şükür sifayi el yapımı başka bir kremde buldum Allah razı olsun gönderdiler ve sonrada çok ilgilendiler

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
Oiyi güvencesi ile İnstagram Takipçi Satın Al | https://oiyi.net/