Kudret Narı Ne İşe Yarar?

Kudret Narı Ne İşe Yarar?

Kudret Narı Ne İşe Yarar? Kudret narı sindirim sistemimize doğal destek sağlayabilmektedir. Kudret narı mide bağırsak rahatsızlıklarında ilk akla gelen doğal tedavilerdendir. İshal, kabızlık gibi rahatsızlıklarda da kullanılmaktadır. Bu rahatsızlıklarda 30 gün süreyle tedavi uygulanmaktadır. Kudret narı doğal tedavilerin başında gelmektedir. Kadınlarda görülen vajina rahatsızlıklarında yağda kurutulmuş kudret narı bu yaralara iyi gelmektedir. Cilt hastalıklarına […]

Kudret Narı Ne İşe Yarar?

Kudret narı sindirim sistemimize doğal destek sağlayabilmektedir. Kudret narı mide bağırsak rahatsızlıklarında ilk akla gelen doğal tedavilerdendir. İshal, kabızlık gibi rahatsızlıklarda da kullanılmaktadır. Bu rahatsızlıklarda 30 gün süreyle tedavi uygulanmaktadır. Kudret narı doğal tedavilerin başında gelmektedir. Kadınlarda görülen vajina rahatsızlıklarında yağda kurutulmuş kudret narı bu yaralara iyi gelmektedir. Cilt hastalıklarına kudret narı birebirdir. Bu durumlarda kudret narı yağın içine koyularak merhem olarak cilde sürülmektedir. Kudret narı antibiyotik etkisi bulunduğundan baş ağrılarına iyi gelmektedir. Kudret narı karaciğer rahatsızlıklarına iyi gelmektedir. Mide rahatsızlıkları ve kan şekerinizi gidermede birebir etkilidir. Bağırsaklardaki mikropların giderilmesine  yardımcı olmaktadır. Metabolizmada ki hücrelerin yenilenmesinde etkilidir.  Şeker rahatsızlıkları olanlara doktorlar tarafından doğal tedavi olarak kudret narı önerilmektedir.  Bu doğal kudret narının tahliller sonucu faydaları raporlar sonucu tespitlenmiştir. Kudret narının içerisinde bulunan üç tane maddelerin bu şeker rahatsızlıklarında iyi geldiğine ve rahatsızlıkların giderilmesine etki etmektedir. Kudret narı bu rahatsızların etkilerini azaltarak tedavilere etki sağlamaktadır. Kudret narının öyle bilinen şiddetli rahatsızlıklara yol açan yan etkileri bulunmamaktadır. Bu kudret narının doğal tedavilerin başında geldiğini unutmamalıyız.

KUDRET NARININ FAYDALARI NELERDİR?

Birçok rahatsızlıklara ve hastalıkların tedavilerinde kullanılan kudret narının faydaları şöyledir;

Kudret narı içerisinde vitamin, protein bulundurmaktadır. İçerisinde çoğu vitaminleri bulundurmaktadır. Vücudumuza ve metabolizmalarıma iyi gelecek E vitamini, Demir, Fosfor gibi mineralleri kudret narı içerek sağlayabilmekteyizdir.

Bağırsak hastalıklarına ve bağırsakta oluşan iltihabın kurumasına yardımcıdır. Çoğu bağırsak rahatsızlıklarında doğal tedavi olarak kudret narı kullanılmaktadır.

Kudret narı ishal ve kabızlığa iyi gelmektedir. Böylelikle kabızlıkla birlikte midemizde oluşan yanmalar ve ağrılardan bu kudret narı sayesinde kurtulmuş oluruz.

Vücudumuzda salgılanan mikropların giderilmesine birebir etkilidir. Vücudumuzun bu mikropları atmasında yardımcı olmaktadır.

Kudret narı diyet programlarında da kullanılmaktadır. Böylelikle kilo vermede etkilidir. Sindirim sistemini ve metabolizmanın hızlanmasını sağlar. Böylelikle az kalori tüketmiş oluruz ve insanların kilo vermesini sağlamaktadır.

Romatizmaya iyi geldiği söylenmektedir. Tohumlarıyla oluşan bu karışımları içerek romatizmalarımızın ağrılarını indirmektedir.

Vücudumuzdaki kan pompalama hızını arttırmaktadır. Kanımızın temizlenmesinde birebir yardımcı olmaktadır.

Doktorlar tarafından şeker hastalarına doğal tedavi olarak uygulanmaktadır. Şeker hastalıklarının iyileşmesinde birebir etkilidir.

Kanser rahatsızlıklarına da iyi gelmektedir.  İçerisinde bulunan etmenler sayesinde tümör ve kanserin ilerlemesini engellemektedir. İçerisinde bulunan antibiyotik etkisiyle kanser hastalıklarının tedavilerinde doğal tedavi olarak kullanılmaktadır. Genellikle Göğüs ( Meme ) kanseri tedavilerinde kullanılmaktadır.

Solunum rahatsızlıkları için uygulanan tedavi yöntemlerindendir. Astım, migren, öksürük, hastalıklarında kullanılan doğal tedavi yöntemlerindendir.

Akciğer  hastaları  için kudret narının tohumları kullanılmaktadır. Akciğeri ve böbrekleri korumaktadır. Kudret narı böbrekte bulunan taşların düşürülmesinde doğal tedavi olarak kullanılmaktadır.

Tansiyon ve hipertansiyonu dengelemektedir. Böylelikle kalp rahatsızlıkları önlemektedir. Kalp krizi ve kalp rahatsızlıklarını engelleyici özelliğe sahiptir.

 

Bir önceki yazımız olan Gözaltı Morluklarına Bitkisel Çözüm: Gözaltı Morlukları İçin Ne Yapmalı? başlıklı makalemizde gözaltı morlukları nasıl geçer, gözaltı morlukları neden olur ve gözaltı morluklarının sebepleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM