Kozmik Beden Temizliğinin Faydaları: Kozmik Beden Temizliği Neye Yarar?

Kozmik Beden Temizliğinin Faydaları: Kozmik Beden Temizliği Neye Yarar?

Kozmik beden temizliği neden yapılır? kozmik beden temizliğini bedene faydaları nelerdir? İşte Ahmet Maranki Kozmik Beden Temizliğinin faydaları ve yararları: Kozmik Beden Temizliğinin Faydaları: Kozmik Beden Temizliği Neye Yarar? –  Kozmik beden temizliği kalın bağırsak için faydalıdır. Kalınbağırsağın duvarlarının yapısının uyarıcı etki gösterir ve kendi kendine peristaltik hareketini geri kazanmasına yardım eder. –  Vücuttaki tenye […]


Kozmik beden temizliği neden yapılır? kozmik beden temizliğini bedene faydaları nelerdir? İşte Ahmet Maranki Kozmik Beden Temizliğinin faydaları ve yararları:

Kozmik Beden Temizliğinin Faydaları: Kozmik Beden Temizliği Neye Yarar?

–  Kozmik beden temizliği kalın bağırsak için faydalıdır. Kalınbağırsağın duvarlarının yapısının uyarıcı etki gösterir ve kendi kendine peristaltik hareketini geri kazanmasına yardım eder.

–  Vücuttaki tenye ve diğer patolojik rahatsızlıklardan vücudu arındırır. Sadece 1-2 defa uygulaması bile tenya dökmek için yeterli olabilir.

–  Kozmik beden temizliği kalın bağırsak mikroflorasının bozulmamasına ve zamanla Ph ve mikroflorasının normal hale gelmesine faydalıdır.

– Beden temizliği ayrıca hemoroid, polip, paropraktit, helmintoz ve diğer parazitlerin yok olmasına sebep olur.

– Yutak ve gırtlak geçişinden başlayarak  tüm boşaltım sistemlerini rahatlatıcı etkisi vardır.

– Beden temizliği vücudu su tutmayan kişilerin, sıkça kabızlık yaşayanların, büyük tuvaletine ilaç ile çıkanların bedenlerini rahatlatmaktadır.

– Zayıf ve nazik yapılı kimselerde, cilt yapısı kurumuş ve deri dökümü  olanlarda, devamlı olarak üşümekte olan insanlara tavsiye edilir.

–  Vücudunda fazla gaz oluşan, kabızlık ya da fekalii (koyun pisliği gibi) rahatsızlıklar yaşayan kişilere faydalıdır.

– Bel ve kalça eklemi ağrıları, âdet bozukluğu, sperm azalması, deri kuruluğu ve dökülmesi, üşengeçlik, güçsüzlük, deri rengi koyulaşması, aşırı derecede zayıflamalara karşı kozmik beden temizliği faydalıdır.

Bir önceki yazımız olan Acı Bakla Nedir? Acı baklanın faydaları başlıklı makalemizde aacı baklanın faydaları, aCI BAKLA Faydaları ve Acı bakla hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
Oiyi güvencesi ile İnstagram Takipçi Satın Al | https://oiyi.net/