Kozmik Beden Temizliği Zayıflatır Mı?

Kozmik Beden Temizliği Zayıflatır Mı?

Kozmik beden temizliğini faydalarından daha önce bahsetmiştik. Okuyucularımızın merak ettiği şeylerden birisi de kozmik beden temizliğinin zayıflamaya etkisinin olup olmadığı idi. Biz de konu üzerine araştırma yaptık. Kozmik Beden Temizliği Zayıflatır Mı? Ahmet Maranki’nin web sitesindeki (maranki.com) okuyucu yorumlarında kozmik beden temizliği sayesinde zayıfladıklarını belirtenleri gördük. Örneğin Suna Yoldemir, kozmik beden temizliği sayesinde 10 kilo […]


Kozmik beden temizliğini faydalarından daha önce bahsetmiştik. Okuyucularımızın merak ettiği şeylerden birisi de kozmik beden temizliğinin zayıflamaya etkisinin olup olmadığı idi. Biz de konu üzerine araştırma yaptık.

Kozmik Beden Temizliği Zayıflatır Mı?

Ahmet Maranki’nin web sitesindeki (maranki.com) okuyucu yorumlarında kozmik beden temizliği sayesinde zayıfladıklarını belirtenleri gördük. Örneğin Suna Yoldemir, kozmik beden temizliği sayesinde 10 kilo zayıfladığını belirtmiş. (Bkz: Kozmik bedenin temizliği ilk 10 kilo verdim )

Kozmik beden temizliği programında ise kilo fazlalığı olanlar Piren’li Bitkisel Karışım veya Yeşil Çay kullanmalıdırlar.

Kozmik beden temizliğinin faydaları arasında zayıflamaya olan bir etkisinden bahsedilmiyor. Ama vücudunuzu toksinlerden arındırıp, daha sağlıklı bir yaşama başlamak için kozmik beden temizliği yapmanın öneminden bahsediliyor.

Bakınız: Kozmik Beden Temizliğinin Faydaları

Bir önceki yazımız olan Glokom Nedir? Glokom İçin Bitkisel Tedavi başlıklı makalemizde forskolin, glokom ve glokom bitkisel tedavi hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
Oiyi güvencesi ile İnstagram Takipçi Satın Al | https://oiyi.net/