İbrahim Saraçoğlu Topuk Dikeni Kürü

İbrahim Saraçoğlu Topuk Dikeni Kürü

Topuk dikeni için bitkisel çözüm arayanlara Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu pul biber ve siyah kuru üzüm ile yapılan bir kür tarifi veriyor. Bu kürü İbrahim Saraçoğlu televizyonda Sabahların Sultanı Seda Sayan programında açıklamıştır. Yürürken size acı veren bu topuk dikeni için kür tarifimiz şöyle: İbrahim Saraçoğlu Topuk Dikeni Kürü Topuk dikeni kürü için iki bitkiden […]


Topuk dikeni için bitkisel çözüm arayanlara Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu pul biber ve siyah kuru üzüm ile yapılan bir kür tarifi veriyor. Bu kürü İbrahim Saraçoğlu televizyonda Sabahların Sultanı Seda Sayan programında açıklamıştır. Yürürken size acı veren bu topuk dikeni için kür tarifimiz şöyle:

İbrahim Saraçoğlu Topuk Dikeni Kürü

Topuk dikeni kürü için iki bitkiden faydalanıyoruz: çekirdekli siyah kuru üzüm ve orta acılıkta kırmızı pul biber yada urfa biberi. Biberin hibrit tohum olmaması, yani doğal tohumlardan üretilmiş olması gerekiyor. Biberin tadı da yakıcı şekilde acı olmamalı, orta derecede acılı olmalıdır.

Kürümüz 3 aşamadan oluşmaktadır. 3’er gün bu aşamaları sırasıyla uygulamanız gerekiyor.

İbrahim Saraçoğlu Topuk Dikeni Kürü 1.AŞAMA:

3 gün boyunca uygulamanız gereken kür şudur: 3 yemek kaşığı pul biberi (orta acılıkta olması gerektiğini bir kere daha hatırlatalım) havanda dövüyoruz. Dövülen pul biberi bir tülbent yada gazlı beze koyuyoruz ve topuğumuzun acıyan yerine sarıyoruz.

İbrahim Saraçoğlu Topuk Dikeni Kürü 2.AŞAMA:

3 gün pul biber sarmıştık. 4. gün ise siyah kuru üzümü de benzer şekilde havanda dövüyoruz ve bir tülbente koyuyoruz. Topuğumuzun acıyan yerine sarıyoruz.

İbrahim Saraçoğlu Topuk Dikeni Kürü 3. AŞAMA:

3 gün pul biber, üç gün de kuru üzüm sarmıştık. 7. gün ise pul biber ve siyah kuru üzümden eşit miktarda karıştırıp havanda dövüyoruz. Gene tülbent ya da gazlı beze koyup topuğumuza sarıyoruz.  3 gün boyunca buna devam edilir. toplamda 3 + 3 + 3 = 9 gün uygulanması gereken bir kürdür.

Topuk dikeni tedavisi hakkındaki tüm yazılarımız için tıklayın: Topuk dikenine bitkisel çözümler

İbrahim Saraçoğlunun tüm bitkisel çözüm önerileri için tıklayın: İbrahim Saraçoğlu bitki kürleri


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
Oiyi güvencesi ile İnstagram Takipçi Satın Al | https://oiyi.net/