İbrahim Saraçoğlu Tiroid İçin Dereotu Kürü

İbrahim Saraçoğlu Tiroid İçin Dereotu Kürü

İbrahim Saraçoğlu, sağlıklı yaşam için sunmuş olduğu bitkisel kürlerde, sağlık sorunları yaşayan pek çok kişi için şifalı bilgiler vermeye çalışmaktadır. Hipotiroid ve Hipertiroid hastalıkları için; yani kısaca, tiroid için, İbrahim Saraçoğlu’nun önermiş olduğu bitki dereotudur. İbrahim Saraçoğlu, dereotu kürünü, tiroid hastalarına önermektedir. İbrahim Saraçoğlu, dereotu kürünü, sadece tiroid için değil, nodüller için de kullanabileceğinizi söylüyor; […]

İbrahim Saraçoğlu, sağlıklı yaşam için sunmuş olduğu bitkisel kürlerde, sağlık sorunları yaşayan pek çok kişi için şifalı bilgiler vermeye çalışmaktadır. Hipotiroid ve Hipertiroid hastalıkları için; yani kısaca, tiroid için, İbrahim Saraçoğlu’nun önermiş olduğu bitki dereotudur. İbrahim Saraçoğlu, dereotu kürünü, tiroid hastalarına önermektedir.
İbrahim Saraçoğlu, dereotu kürünü, sadece tiroid için değil, nodüller için de kullanabileceğinizi söylüyor; ve ekliyor: ”sadece tiroid ya da nodül sorununuz olmasına da gerek yok. Dereotu kürünü bitkisel destekleyici kür olarak da kullanabilirsiniz…”

Hipotiroid ve Hipertiroid için Dereotu Kürü Kullanabilirsiniz
Hipotiroid tiroidin yavaş çalışması olarak tanımlanmaktadır. Hipertiroid de tiroidin hızlı çalışması olarak adlandırılır. Bu durumların ikisinin de tiroid sorunu olduğunu belirten İbrahim Saraçoğlu, her iki tiroid sorununda da dereotu kürünün uygulanması gerektiğini belirtiyor.

İbrahim Saraçoğlu, dereotu kürünün uygulanışını da şu şekilde anlatmaktadır: 90 gün boyunca, dereotu kürüne hiç ara vermeden, şu şekilde uygulamak gerekmektedir: sabah kahvaltısı, öğle yemeği; ve akşam yemeklerinden onbeş dakika önce, aç karna, bir yemek kaşığı, yeşil ve taze dereotu, ağızda bir kaç sefer çiğnendikten sonra, iki ya da üç yudum su ile birlikte yutulmalıdır.

Tiroid için İbrahim Saraçoğlu’nun önerdiği dereotu kürünü uygulamaya başladığınızın ikinci ayından sonra, tiroid hormonlarınızı belirli aralıklarla kontrol ettirmeniz gerekmektedir. Dereotu kürünü uyguladıktan sonra, büyük ihtimalle, tiroide bağlı ilaç kullanımınızda, kullandığınız ilaçları azaltmanız gerekecektir. Ancak azaltacağınız ilaçları, doktorunuzun kontrolü dışında kesinlikle azaltmamanız da, İbrahim Saraçoğlu tarafından önerilmektedir.

İbrahim Saraçoğlu, belirtmiş olduğu dereotu kürünün, gerekirse, daha uzun süre de uygulanabileceğini belirterek, bu kür sayesnde, ilaç kullanımını bırakan çok sayıda hastası olduğunu da söylemektedir. Dereotu kürü, nodüllerin küçülmesini sağlarken, yok ettiği durumlar da olabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Ahmet Maranki Grip İçin Bitkisel Çözüm başlıklı makalemizde ahmet maranki biberiye çayı, ahmet maranki grip çayı ve ahmet maranki grip için bitkisel formüller hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM