İbrahim Saraçoğlu Sigara Bırakmak İçin Karabaş Otu

İbrahim Saraçoğlu Sigara Bırakmak İçin Karabaş Otu

Sigaranın ne denli sağlık düşmanı olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Bu nedenle de herkesin çabası sigara bırakmak yönündedir; ancak sigarayı bırakmak, tahmin edildiği kadar kolay olmamaktadır sigara tiryakileri için. Bu nedenle, İbrahim Saraçoğlu, sigarayı bırakmak isteyenler için bir kür önerisinde bulunmakta. Dilerseniz İbrahim Saraçoğku’nun sigara bırakma kürünü hep birlikte okuyalım: İbrahim Saraçoğlu Sigara Bırakmak İçin Karabaş […]

Sigaranın ne denli sağlık düşmanı olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Bu nedenle de herkesin çabası sigara bırakmak yönündedir; ancak sigarayı bırakmak, tahmin edildiği kadar kolay olmamaktadır sigara tiryakileri için. Bu nedenle, İbrahim Saraçoğlu, sigarayı bırakmak isteyenler için bir kür önerisinde bulunmakta. Dilerseniz İbrahim Saraçoğku’nun sigara bırakma kürünü hep birlikte okuyalım:

İbrahim Saraçoğlu Sigara Bırakmak İçin Karabaş Otu

Sigarayı bırakmak isteyenler için İbrahim Saraçoğlu’nun sigara bıraktırma küründe, bir tatlı kaşığı karabaş otu, bir bardak su içerisinde üç dakika kaynatlır; karabaş otunun üç dakika kaynatıldıktan sonra içilmesi gerektiğini vurgulayan İbrahim Saraçoğlu, bu uygulamanın gün içinde üç sefer yapılması gerektiğini belirtmektedir.

İbrahim Saraçoğlu, bir gün yapılması gereken bu uygulamanın, diğer gün yapılmaması gerektiğini de belirterek, ertesi gün tekrarlanması gerektiği konusunda da uyarmaktadır. Yani karabaş otu kürü gün aşırı uygulanmalıdır.

Karabaş otunun çayını gün içerisinde yapabilecek durumda değilseniz eğer, karabaş otunun sapını cebinizde taşımanız gerekmektedir. Sigara içmek istediğinizde karabaş otunun sapını çiğnemelisiniz.
Aslan pençesinin düz ve yapraklı olan sapını da, canınız sigara içmek istediğinde çiğnerseniz eğer, sigara içmek isteğinizin bastırılacağını görebilirsiniz.

İbrahim Saraçoğlu, vermiş olduğu bu bilgilerle birlikte şunu da belirtmelidir: karabaş otu ile sigara bırakılabilir; fakat, sigarayı bırakacak olan kişi, sigara bırakmayı geçrekten istemeli; ve kendi sağlığı ile çevresindeki insanların sağlığı için sigarayı bıraktığını kendi kendisine tekrarlamalıdır.

Bir önceki yazımız olan Ahmet Maranki Grip İçin Bitkisel Çözüm başlıklı makalemizde ahmet maranki biberiye çayı, ahmet maranki grip çayı ve ahmet maranki grip için bitkisel formüller hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. karabaş otu ile sigarayı kaç günde bırakırım karabaşa alarjim var ne yapmalıyım

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM