İbrahim Saraçoğlu Hemoroid Çoban Çantası – Basur Kürü

İbrahim Saraçoğlu Hemoroid Çoban Çantası – Basur Kürü

İbrahim Saraçoğlu Hemoroid Basur, genç yaşlı fark etmeksizin erkeklerde ve kadınlarda görülen bir hastalığı ifade eder. Ancak; basur tedavisinin hastalığın ilk kez kendini göstermiş olduğu dönemlerde gerçekleşmesi beklenir. Aksi halde hastalığın tedavisi zordur ve geçmesi pek de mümkün olmaz. Bazı insanlar; hem kadınlar hem de erkekler fark etmeksizin hemoroidden kurtulabilmek adına basur ameliyatı olmayı kabul […]


İbrahim Saraçoğlu Hemoroid

Basur, genç yaşlı fark etmeksizin erkeklerde ve kadınlarda görülen bir hastalığı ifade eder. Ancak; basur tedavisinin hastalığın ilk kez kendini göstermiş olduğu dönemlerde gerçekleşmesi beklenir. Aksi halde hastalığın tedavisi zordur ve geçmesi pek de mümkün olmaz. Bazı insanlar; hem kadınlar hem de erkekler fark etmeksizin hemoroidden kurtulabilmek adına basur ameliyatı olmayı kabul ederler. Ancak basur ameliyatının yapılması bu sağlık sorununun tekrarlanmayacağı anlamını taşımaz. Basur; kendini ameliyatla alınsa dahi tekrarlayabilecek ciddi bir sağlık sorununun habercisidir. Cerrahi müdahaleler ve fabrikasyon ürünler dışında basur tedavisinin ciddi anlamda azalmasını ve bazı hallerde tam anlamı ile sonlanmasını sağlayacak kürü; İbrahim Saraçoğlu doğal ilaçlar ile sunmaktadır.

İbrahim Saraçoğlu Basur Kürü

İbrahim Saraçoğlu basur kürü; çoban çantası yahut da dereotu bitkisi ile yapılabilir. Her iki kür için de tam olarak doğal ve herhangi bir yan etkisinin bulunmasının mümkün olmadığını ifade edebiliriz. Dereotu kürü; genel itibari ile hamile bayanların, oturmak sureti ile çalışanların, kabızlık sorununu sıkça yaşayanların ve bunun yanı sıra; kilo sorunu yaşayan insanların sıkça karşılaşabileceği basur sorununa bir çözüm niteliğindedir. Dere otu kürü yapılır iken herhangi bir tıbbi alana gitmenize gerek olmaksızın evinizde veya tercih etmiş olduğunuz her yerde kolayca uygulayabilirsiniz. Dereotu kürünün uygulaması ise;

 • İşin olmazsa olmazı dereotudur.
 • Siz ne kadar yemek yiyor iseniz yani kaç öğününüz var ise; bunlardan önce mutlaka bir tutam dereotunu ağzına alıp çiğnemelisiniz. Ve bununla birlikte ağzınızda dağılan dereotunu yutmadan evveli iki bardak minimum olmak kaydı ile su içmeye çalışmalı ve dereotunu ilgili su yardımı ile yutmaya özen göstermelisiniz.

Dereotu kürü ile yapılan basur tedavisinde basur sorununun tam anlamı ile ortadan kalktığı dahi gözlemlenebilmektedir.

Çoban Çantası Çayı İle Basur Tedavisi

Çoban çantası ile tedavi edilen basur için hazırlanması gereken kür;

 • İlk olarak yaklaşık bir litrelik suyu ısıtmanız gerekir.
 • Isıtmış olduğunuz suyun içerisine çoban çantası otunu koymanız ve sonrasında ot ile suyun tam olarak harmanlanacağı seviyeye gelene kadar karıştırılması gerekir. Bu işlem için kullanacağınız çoban çantası ot bir tutam kadar olsa yeterlidir.
 • Ardından ise; suyun rengi değişecek ve çay olarak belirgin bir hal alacaktır. 20. Dakikanın sonunda hazırlamış olduğunuz çayı; süzmeniz beklenir.
 • Süzdüğünüz çayınız artık tüketime hazır olur ve tercihinize göre; her gün tüketebilirsiniz. Ancak bu çayın tüketim süresi ise 3 ile gün arasında değişmektedir.

Çoban çantası kürünü içerek tüketir iken aynı zamanda; bir tutam pamuk üzerine alarak direkt olarak hemorodinizin üzerine de sürebilmeniz mümkündür. Aslında ilgili tedaviyi hem içerek hem de basurunuzun üzerine uygulama şeklinde ilerletir iseniz ve aralıksız olarak kullanır iseniz; çok daha fazla etkisini görebileceksinizdir. Bu kürün de basuru tam anlamı ile yok etmesi tekrarlansa dahi yine yok edici etkisini sürdürmesi söz konusudur.

Çoban Çantası Kürü Hangi Hastalıkların Tedavisinde Kullanılır?

Çoban çantası kürü basur tedavisi için uygun görülse de İbrahim Saraçoğlu bu kürün ayrıca;

 • Böbrek kanamalarına,
 • Adet kanamalarına,
 • Böbrek kumu sorunlarına,
 • Yaraların erken iyileşmesini sağlamaya,
 • Kabızlık sorununa,
 • Burun kanaması sorunlarına da aynı şekilde şifa olmaktadır. Ancak en az bir ay kadar olmak üzere düzenli bir kullanımı olmalı ve çayın maksimum kullanım süresi dışında kullanılmamasına özen gösterilmelidir. Eğer sizler; İbrahim Saraçoğlu kürlerini verilen tarihler içerisinde düzenli olarak kullanır iseniz; sorunlarınıza çözüm bulmuş olacaksınız.

Bir önceki yazımız olan İbrahim Saraçoğlu İstenmeyen Tüyler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YORUM