İbrahim Saraçoğlu Diş Eti İltihabı İçin NAR SUYU

İbrahim Saraçoğlu Diş Eti İltihabı İçin NAR SUYU

Diş Eti İltihabı İçin Bitkisel Çözüm, Diş Eti İltihabı İçin Bitkisel tedavi arayanlar için Prof Dr. İbrahim Saraçoğlu NAR SUYU öneriyor. İşte İbrahim Saraçoğlu Nar Suyu Kürü ile diş eti iltihabı tedavisi: İbrahim Saraçoğlu Diş Eti İltihabı ve Diş Kökü İltihabı İçin NAR SUYU Kürü Dişeti ve diş kökü iltihapları için İbrahim Saraçoğlu evde kolayca […]


Diş Eti İltihabı İçin Bitkisel Çözüm, Diş Eti İltihabı İçin Bitkisel tedavi arayanlar için Prof Dr. İbrahim Saraçoğlu NAR SUYU öneriyor. İşte İbrahim Saraçoğlu Nar Suyu Kürü ile diş eti iltihabı tedavisi:

İbrahim Saraçoğlu Diş Eti İltihabı ve Diş Kökü İltihabı İçin NAR SUYU Kürü

Dişeti ve diş kökü iltihapları için İbrahim Saraçoğlu evde kolayca uygulayabileceğiniz basit bir kür tarifi veriyor.  Her defasında taze sıkılmış nar suyu tavsiye ediyor. Günde iki-üç defa birer çay bardağı dolusu nar suyunu ağzınızda bekleterek yudum yudum içmelisiniz.

İbrahim Saraçoğlu Nar Suyu Kürü Nasıl Yapılır?

Her içeceğiniz zaman taze olarak hazırlamalısınız. En etkili yapılışı tarifini İbrahim Saraçoğlu şöyle tarif etmiş:  Portakalı veya limonu sıkar gibi sıkma makinesinde sıkmanız en güzelidir. Narın tanelerini ayırıp da sadece tanelerini bu şekilde  sıkmak yeterli gelmez. Bıçakla narı ortasından kesin ve ikiye ayırın. İkiye böldüğünüz narı, normal portakalı sıkar gibi sıkınız.  Çünkü etkili maddeler, nar tanelerinin bağlı olduğu buruk ve kekremsi tadı olan etli kısmında bulunurlar.

Diş eti iltihabı için diğer bitkisel çözümler

İbrahim Saraçoğlu Yüksek Tansiyon İçin Nar Suyu

Bir önceki yazımız olan Ahmet Maranki Kıl Dönmesi Bitkisel Tedavi başlıklı makalemizde ahmet maranki kıl dönmesi, ahmet maranki kıl dönmesi soğan detaylı tarifi ve ahmet maranki kıl dönmesi tedavisi hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

5 yorum

  1. ibrahim bey bnm diş eti sorunum war diş eti sorunum liken hastalıgım bitkisel cozumlerle nedir ??

  2. Diş etimde morariklik var nar suyu bunada iyi gelirmi ve etkisini nekadara gosterir hocam

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
Oiyi güvencesi ile İnstagram Takipçi Satın Al | https://oiyi.net/