İbrahim Saraçoğlu Bronşit Rahatsızlığı için Kuru İncir Kürü

İbrahim Saraçoğlu Bronşit Rahatsızlığı için Kuru İncir Kürü

İbrahim Saraçoğlu BRONŞİT RAHATSIZLIĞINDA KURU İNCİR Kürü Yarım litre kaynayan suyun içine, yedi veya sekiz tane kuru inciri yıkayıp, iki parçaya bölerek koyun, on dakika kısık ateşte kaynatın. On dakika dolduğunda ateşten alın ve bir kenarda ılıması için bekletin. Ilıdıktan sonra suyunu süzün. Elde ettiğiniz suyu üçe bölün ve öğünlerden on yada onbeş dakika önce […]

İbrahim Saraçoğlu BRONŞİT RAHATSIZLIĞINDA KURU İNCİR Kürü
Yarım litre kaynayan suyun içine, yedi veya sekiz tane kuru inciri yıkayıp, iki parçaya bölerek koyun, on dakika kısık ateşte kaynatın. On dakika dolduğunda ateşten alın ve bir kenarda ılıması için bekletin. Ilıdıktan sonra suyunu süzün. Elde ettiğiniz suyu üçe bölün ve öğünlerden on yada onbeş dakika önce aç karnına için.

10gün + 3gün ara + 10gün

Bu kürü on gün uygulayacaksınız, daha sonra üç gün ara verip, tekrar on gün uygulamanız gerekir. Ara verilen üç günü saymadan toplam yirmi gün uygulamanız gerekir. Bu karışımı hergün taze hazırlamanız lazım. Tavsiye edilen bu kürler, yardımcı, destekleyici kürlerdir. Rahatsızlıklarınızda mutlaka doktora görünüp, doktorun tavsiye ettiği ilaçları kullanmanız gerekir.

Ahmet Maranki Bronşit Tedavisi için Bronşit Kürü

İbrahim Saraçoğlu Bronşit İçin Yulaf Samanı Kürü

Bir önceki yazımız olan Ahmet Maranki Grip İçin Bitkisel Çözüm başlıklı makalemizde ahmet maranki biberiye çayı, ahmet maranki grip çayı ve ahmet maranki grip için bitkisel formüller hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. 29 yaşındayım tiroit ve astım bogazimda nodul var bunun için onereceyiniz bir kur lutfen

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM