İbrahim Saraçoğlu Akciğer Kanseri İçin Ebegümeci Isırgan Kürü

İbrahim Saraçoğlu Akciğer Kanseri İçin Ebegümeci Isırgan Kürü

İbrahim Saraçoğlu, akciğer kanseri konusunda yoğun çalışmalarda bulunmuş ve sağlıklı yaşam konulu bitkisel kürlerinde, akciğer kanserini önleyen; ve akciğer kanserini tedavi eden kür önerilerini, kendisine güvenen takipçileri ile paylaşmaya çalışmıştır. İbrahim Saraçoğlu’nun akciğer kanserini önleyen; ve akciğer kanserini tedavi eden bitkisel kürleri arasında, ısırgan ve ebegümeci küründen, bu yazımızda sizlere bahsetmek istiyoruz. İbrahim Saraçoğlu Akciğer […]


İbrahim Saraçoğlu, akciğer kanseri konusunda yoğun çalışmalarda bulunmuş ve sağlıklı yaşam konulu bitkisel kürlerinde, akciğer kanserini önleyen; ve akciğer kanserini tedavi eden kür önerilerini, kendisine güvenen takipçileri ile paylaşmaya çalışmıştır. İbrahim Saraçoğlu’nun akciğer kanserini önleyen; ve akciğer kanserini tedavi eden bitkisel kürleri arasında, ısırgan ve ebegümeci küründen, bu yazımızda sizlere bahsetmek istiyoruz.

İbrahim Saraçoğlu Akciğer Kanseri İçin Ebegümeci Isırgan Kürü
İbrahim Saraçoğlu’nun önermiş olduğu ısırgan ve ebegümeci kürünün hazırlanışı şu şekildedir: Yarım litre su kaynatılır. Kaynatılan suyun içerisine, beş gram ısırgan, beş gram da ebegümeci eklenir. Ağzı kapatılan kap, kısık ateşte, dört dakika daha kaynatılır. Kaynayan ebegümeci ve ısırganın süzülmesinin ardından ılıması beklenir. Ilıyan ebegümeci ve ısırganın suyunun, aç karna, bir çay bardağı tüketilmesi gerekmektedir. Aç karna içilen ebegümeci ve ısırgan suyunun ardından, yirmi dakika geçmeden yemek yenmemesini öneren İbrahim Saraçoğlu, akciğer kanserini önlemesi için uygulanan ısırgan ve ebegümeci kürünün, haftada üç ya da dört gün uygulanması gerekmektedir. Akciğer kanserini önleyen ebegümeci ve ısırgan kürünün, bir ay boyunca, haftada üç ya da dört gün olarak uygulanması gerekmektedir. Akciğer kanserini önleyen ebegümeci ısırgan kürünün, yıl içerisinde en az iki sefer uygulanması gerekmektedir.

Akciğer Kanserine Bitkisel Çözüm

İbrahim Saraçoğlu, akciğer kanserinin tedavi edilmesi amacı ile uygulanan ebegümeci ve ısırgan kürünün ise, üç ay boyunca, hiç ara vermeden, günde bir su bardağı olmak üzere, ebegümeci ve ısırgan suyunu içmeleri gerekmektedir. Üç ayın tamamlanmasının ardından, akciğer kanseri hastalarının, ebegümeci ısırgan kürüne onbeş gün ara vermeleri gerekmektedir. Onbeş günün sonrasında ise, akciğer kanseri hastaları, ebegümeci ısırgan kürüne, bir üç ay daha devam etmelidirler. Ancak, ikinci üç ayda, bir gün ara ile bir su bardağı ısırgan ebegümeci suyunun içilmesi, İbrahim Saraçoğlu tarafından önerilmektedir. İkinci üç ayın da tamamlanmasının ardından, ebegümeci ısırgan kürünün, akciğer kanseri hastaları tarafından zaman zaman uygulanması gerekmektedir.
İbrahim Saraçoğlu, akciğer kanseri için önermiş olduğu ebegümeci ısırgan kürünü uygulayacak olan kişilerin, ebegümeci ısırgan suyunu hazırlarken, ebegümecinin ve ısırganın eşit şartlarda olması gerektiğini hatırlatmakta. Ebegümeci kurutulmuş ise ısırgan da kurutulmuş olmalı. Ebegümeci taze ise, ısırganın da taze olması gerekmektedir. Bitkilerden birinin taze diğerinin kuru olması, İbrahim Saraçoğlu tarafından önerilmemektedir.

Akciğer kanseri için uygulanacak olan ebegümeci ısırgan kürünün uygulanmasında, birinci hafta, bir sabah bir de akşam; ve bir gün ara verilerek uygulanması gerekmektedir. İkinci hafta ise, ebegümeci ısırgan kürünün, akciğer kanseri için, iki gün ara ile uygulanması gerekmektedir. Üçüncü haftaya gelindiğinde, akciğer kanseri için İbrahim Saraçoğlu tarafından önerilen ebegümeci ısırgan kürünün, üç gün ara ile uygulanması gerekmektedir. Dördüncü haftaya gelindiğinde ise, kürün, dört gün ara ile uygulanması gerekmektedir. Beşinci haftadan sonra ise, ebegümeci ısırgan kürünün, haftada bir sefer, sabah ve akşamları birer çay bardağı aç karna içilmesi gerekmektedir.

Akciğer kanseri hastalarının, ebegümeci ısırgan kürünü uygularken, mutlaka doktorlarının verdiği ilaç ve tedavi yöntemlerini de uygulamaları gerekmektedir. Aynı zamanda, ebegümeci; ve ısırgana alerjiniz olmadığını da hekiminizle konuşarak öğrenmeli; ve belirtilen kürü ona göre uygulamalısınız…

İbrahim Saraçoğlu Akciğer kanserini önlemek için Keçi boynuzu Kürü

Bir önceki yazımız olan Ahmet Maranki Grip İçin Bitkisel Çözüm başlıklı makalemizde ahmet maranki biberiye çayı, ahmet maranki grip çayı ve ahmet maranki grip için bitkisel formüller hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

5 yorum

  1. Bu kürü kemoterapiye ilk baslandiginda kullanabilirmiyiz bir zarari olurmu

  2. Bu kullanılan su kitleyi nasıl yok ediyor,kan ve parça olarak mı atıyor.

  3. İnsanların şifa bulmasına vesile olabilirim kanserde çok faydalı bir ürün 05412422473

  4. Doktor kemoterapi dışında hiç birşey kullanmayın diyor kardeşim kalın bağırsak akciğer kanseri 4 evrede çaresizce özlüyoruz ne yapmalı yardım edin

  5. İbrahim Saraçoğlu kürünü kullandık diyelim,, peki akcigerlerinden rahatsız olan bir vatandaşın iyileştiğini dair tıbben bir kanıt varmı??, varsa toktora gidip hastane köşelerinde sıra bekleyeceğim diye o poliklinikten, diğerine koştura koştura çile eziyet çekmek niye?. Saraçoglunun Televizyon reklamlarında önerdiği kutu içindeki banaks bilmem ne ilacının içinde ne malum, kü Dana Menisi olmadıgı,sizi bilmem ama ben saglıgım sözkonusu oldugu zaman içeceğim ilacın tıbben laboratuvarlarda denenmiş olması gerekir.!

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM