Ev yapımı armut maskesi

Ev yapımı armut maskesi

Armut maskesi yüzdeki sivilcelerin bozukluğunu  gidermek, tamamen  ortada kaldırmak  için yapılan maskelerin arasında en güçlü ve en kaliteli ve Erdoğan maskelerden birisidir armut maskesi haftada bir defa uygulanan daha parlak canlı genç bir cilde sahip olmak için yapılan maskeler armut maskesi ciltte oluşan ölü hücreleri ortadan kaldırır ve dikte oluşan Solgunluğun  düzelmesine yardımcı olur  armut […]


Armut maskesi yüzdeki sivilcelerin bozukluğunu  gidermek, tamamen  ortada kaldırmak  için yapılan maskelerin arasında en güçlü ve en kaliteli ve Erdoğan maskelerden birisidir armut maskesi haftada bir defa uygulanan daha parlak canlı genç bir cilde sahip olmak için yapılan maskeler armut maskesi ciltte oluşan ölü hücreleri ortadan kaldırır ve dikte oluşan Solgunluğun  düzelmesine yardımcı olur  armut maskesi  kadın en çok kullanılan maddeler arasındadır ve günümüzde çok popülerdir. Armut maskesi  yapmak oldukça kolaydır.

 Armut maskesi tarifi

Armut maskesi malzemeleri;  1 adet olgunlaşmış armut 1 tatlı kaşığı taze yoğurt 1 tatlı kaşığı taze sıkılmış limon suyu

 Armut maskesi hazırlanışı ve uygulanışı

Armut maskesi ne armudu Bir de yardımıyla 1  kaba  rendeleyerek başlıyoruz ardından yoğurt ve Limon suyunu ekleyerek bir müddet karıştırıyoruz. Bu karışımı iyice karıştırın Sonra cildimize  pamuk veya makyaj fırçası yardımı ile üzülüyoruz maskeyi yüzünüze uygulamadan önce cildinizi ılık su ile durulayın.  maskeyi yüzünüzde 15-20 dakika bekledikten sonra ılık su ile durulayalım.  cildimizi dururken çok fazla baskı uygulamadan kuralım. Maskeli Gözümüz ve çevresi hariç cildinize uygulayın, maskeyi  Göz ve çevresine sürmeniz halinde göz altı torbası kırışıklıklara neden olabilirsiniz maskeyi kullanırken dikkatli olmakta fayda var.

  Armut Maskesi Faydaları

Armut  maskesinin cilt Üzerinde birçok faydası vardır Bunlardan en başta cildinizi oluşan ölü hücreleri gidererek cildinizde daha canlı mat ve parlak bir görünüme sahip kılar aruz maskesinin bir  diğer Gözde faydası ise cilde Botoks etkisi yapmaktadır kadınların pek çok sevdiği Botoks etkisi armut  maskesinin faydaları arasında görülmektedir aruz maskesi cilde hiçbir zarar vermemektedir armut maskesi tamamen doğal ürünlerden yapılmış olan bir maskedir evde yapılır hızı ve çok kolay bir yapıya sahiptir armut maskesini Dilediğiniz zaman evinizde kolayca hazırlayıp uygulayabilirsiniz armut maskesinin kullanmadan önce dikkat edilmesi gereken tek nokta cildinizin temiz olması ve makyajsız olmasıdır.

Armut maskesinde kullanılan malzemelerin üzerinde eskiden beri güzellik ve bakım malzemesi olarak kullanılması armut maskesini çok iyi güçlü ve etkili bir maske haline getirmektedir armut maskesinin saymakla bitiremeyeceksiniz faydaları arasında gözenekleri açma sivilce ve aknelere karşı direnç sağlama özelliğinde belirtelim armut maskesi günümüzde popülaritesini yitirmemiş maskeler arasındadır.  armut maskesi ev yapımı ve doğal olması nedeniyle günümüzde kadınlar tarafından sıkça kullanılmaktadır armut maskesinin bu kolaylığı ve etkisi sayesinde Kozmetik güzellik ve bakım sektöründe kullanılan malzemelerin kalitesinden daha kaliteli ve doğal malzemeler kullanılarak yapılan bu maske oldukça sağlıklı ve zararsız bir maskedir fakat göz ve çevresinde kullanımına oldukça dikkat edilmeli ve kullanımdan sonra cildimizi iyi bir şekilde durulamamız gerekmektedir. Armut maskesi sizin için daha sağlıklı ve daha iyi bir cilde sahaip olmanızı sağlar.

Bir önceki yazımız olan Makyajsız Güzel Görünme Yolları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM