Elif Güveloğlu Sivilceler İçin Bitkisel Çözüm

Elif Güveloğlu Sivilceler İçin Bitkisel Çözüm

Sivilceler için doğal çözüm arayanlara farklı tavsiyelerimiz var. Bunlardan birisi de Dr. Elif Güveloğlu tavsiyeli doğal cilt temizleme toniği. Evde kolayca yapabileceğiniz tonik için gerekli malzemeler şunlar: Elif Güveloğlu Sivilceler İçin Bitkisel Çözüm — 1’er çorba kaşığı kuru papatya,  kuru karabaş otu, kuru ısırgan yaprağı — 1 tatlı kaşığı kuru lavanta — 3 sap kuru […]


Sivilceler için doğal çözüm arayanlara farklı tavsiyelerimiz var. Bunlardan birisi de Dr. Elif Güveloğlu tavsiyeli doğal cilt temizleme toniği. Evde kolayca yapabileceğiniz tonik için gerekli malzemeler şunlar:

Elif Güveloğlu Sivilceler İçin Bitkisel Çözüm

— 1’er çorba kaşığı kuru papatya,  kuru karabaş otu, kuru ısırgan yaprağı

— 1 tatlı kaşığı kuru lavanta

— 3 sap kuru adaçayı

Toniğin Uygulanışı: Malzemelerimizi büyük bir fincanın (kupanın) içine koyalım. Üzerine kaynar su dökelim. Üzeri kapalı olarak yarım saat demlenmeye bırakın. kupanın kapağını kapatıp yarım saat demlendirin. Ardından süzün ve yüzünüzü bu tonikle gün içinde fırsat buldukça silin.

Elimizdeki bu bitkilerin ortak özelliği antiseptik olmalarıdır. Özellikle karabaş otunda mikrop öldürücü 50 civarı mikrop öldüren madde tespit edilmiştir. Bu tonik sayesinde mikroplardan arınır ve sivilce oluşumunu engellemeye çalışabilirsiniz.

Sivilceler için tüm çözüm önerilerimiz: Sivilceler için bitkisel çözümler

Dr. Elif Güveloğlunun tüm tavsiyeleri için tıklayın: Dr. Elif Güveloğlu tavsiyeleri

Bir önceki yazımız olan Bağışıklık Sistemi Kuvvetlendiren Bitkiler başlıklı makalemizde armuttaki vitaminler, BAĞIŞIKLIK SİSTEMİ KUVVETLENDİRİCİ ve bağışıklığı kuvvetlendiren besinler hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
Oiyi güvencesi ile İnstagram Takipçi Satın Al | https://oiyi.net/