Ahmet Maranki Yüksek Tansiyon İçin Şifalı Bitkiler

Ahmet Maranki Yüksek Tansiyon İçin Şifalı Bitkiler

Prof. Dr. Ahmet Maranki, yüksek tansiyon için şifalı bitkiler arayanlara bazı bitkisel çözüm önerileri sunuyor. İşte Ahmet Marankinin yüksek tansiyon için önerileri: Ahmet Maranki Yüksek Tansiyon İçin Şifalı Bitkiler Prof. Dr. Ahmet Maranki yüksek tansiyonu olanların tansiyonlarını sık sık kontrol ettirmelerini öneriyor. Tuz tüketiminde de günde 1 çay kaşığının 10’da birini geçmemeleri konusunda uyarıyor. Yüksek […]


Prof. Dr. Ahmet Maranki, arayanlara bazı bitkisel çözüm önerileri sunuyor. İşte Ahmet Marankinin yüksek tansiyon için önerileri:

Ahmet Maranki Yüksek Tansiyon İçin Şifalı Bitkiler

Prof. Dr. Ahmet Maranki yüksek tansiyonu olanların tansiyonlarını sık sık kontrol ettirmelerini öneriyor. Tuz tüketiminde de günde 1 çay kaşığının 10’da birini geçmemeleri konusunda uyarıyor.

Ökse Otu: İnce ince kıylımış 1-2 çay kaşığı kadar ökse otunu 1 bardak soğuk suyun içine atın ve 8-10 saat kadar bekletin. Bu çayı aç karnına, tatlandırılmadan için.

Sarımsak: Ahmet Maranki günde en az 3-4 diş sarımsak yenilmesini öneriyor.

Alıç ve Alıç çayı: Alıçın kalbi güçlendirici ve çalışma hareketlerini düzenleyici etkisi vardır.  Alıç çayısahiptir. Bu alıç çayından günde 2-3 bardak içebilirsiniz çünk yan etkisi yoktur. Alıç çayını balla tatlandırılarak aç karna veya ara öğünlerde içilebilirsiniz.

Ceviz: Ahmet Maranki yüksek tansiyon hastalarına sabahları aç karnına 4-5 adet ceviz içi yemeyi tavsiye ediyor. 4-5 ceviz içi tansiyonu düşürmenize yardımcı olur. Bu uygulamayı bir alışkanlık haline getirmeniz faydalı olacaktır.

Yüksek tansiyon için İbrahim Saraçoğlu ve Ender Saraç tavsiyelerini de okumak isterseniz tıklayın:

Yüksek tansiyon İbrahim Saraçoğlu

Yüksek tansiyon Ender Saraç

Bir önceki yazımız olan İbrahim Saraçoğlu Yüksek Tansiyon İçin Nar Suyu başlıklı makalemizde İbrahim Saraçoğlu bitki kürleri, İbrahim Saraçoğlu şifalı bitkiler ve ibrahim saraçoğlu tansiyon düşürücü bitkiler hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

  1. Kalp ve damar sağlığını koruyucu ve kalp yetmezliğinde tedaviye yardımcı olarak doktorum kullanabileceğimi söylemişti. Eczanelerde satılan Nutraxin’ in alıç çayını içiyorum. ( Günde 3 defa 1 yemek kaşığı alıç üzerine 1 fincan kaynamış su ilave edilip ağzını kapatıp 15 dk beklettikten sonra içiyorum. ) Faydasını da gördüm memnunum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
Oiyi güvencesi ile İnstagram Takipçi Satın Al | https://oiyi.net/