Ahmet Maranki Sinüzit İçin Bitkisel Tedavi

Ahmet Maranki Sinüzit İçin Bitkisel Tedavi

SİNÜZİT Yüzümüzde bulunan ve ismine sinüs denilen kemik boşlukları vardır. Bu boşlukların iç yüzünde iltihap oluşur buna sinüzit denir. Çok baş ağrısı yapar, soluk almakta zorluk çekilir, göz altına ve göz üstüne bastırıldığında bazen hafif bazende aşırı ağrı yapar, bu sinüzitin belirtisidir. Bir haftayı geçen nezle çoğu zaman sinüzittir. Üst solunum yolu enfeksiyonudur. Belirtileri burun […]

SİNÜZİT
Yüzümüzde bulunan ve ismine sinüs denilen kemik boşlukları vardır. Bu boşlukların iç yüzünde iltihap oluşur buna sinüzit denir. Çok baş ağrısı yapar, soluk almakta zorluk çekilir, göz altına ve göz üstüne bastırıldığında bazen hafif bazende aşırı ağrı yapar, bu sinüzitin belirtisidir. Bir haftayı geçen nezle çoğu zaman sinüzittir. Üst solunum yolu enfeksiyonudur. Belirtileri burun ve geniz akıntısı, burun tıkanıklığı, öksürük ve yüz, göz, diş ağrısı olarak kendini gösterir. Bu belirtiler daha çok yetişkinlerde böyledir. Çocuklarda ise geniz akıntısına bağlı mide bulantısı, öksürük ve huzursuzluk olarak görülür.

SİNÜZİT RAHATSIZLIĞINA İYİ GELECEK BASİT KÜRLER
Ahmet Maranki’nin sinüzit için bitkisel çözüm önerileri şunlar:

* Hergün 250-500 gram arası taze sıktığınız ananas suyundan içmeniz tavsiye edilir.
* Sinüzite seyreltilmiş okaliptus veya nane yağlarından biri ile veya ikisini karıştırarak başın üst kısmı ile alnınızı ovalayabilirsiniz. Okaliptus veya nane yağını  isterseniz ikisinide birden bir yere koyun ve içine birkaç kaşık bitkisel yağ koyarak seyreltin, bu yağın saf zeytin yağı olması daha iyidir. Bu yağlardan hiç biri elinizde yoksa bitkilerin yapraklarını ezin oluşturduğunuz lapayı göğsünüze veya burun deliklerinize koyun.
* Soğan ile sarımsağın doğal antibiyotik olduğunu herkes bilir. Hatta sarımsak soğandanda daha güçlü antibiyotiktir. Bir diş sarmısağı hergün düzenli olarak çiğneyerek tüketin.
* Burun deliklerinizin içine sabah akşam okaliptus yağı sürün.
* 3 gün ara ile bir limonun suyunu sıkın, elde ettiğiniz limon suyu kadar suyu karıştırın ve burun deliklerinize çekin, gözünüzden yaş gelsede bu işleme bir ay devam edin.
* Bir çay bardağı suyun içine, bir çay kaşığı kekik yağı koyun. Başka bir fincanda fındık büyüklüğünde kil eritin, üstüne çıkan duru suyu alın kekik yağı ile karıştırın ve iyice çarkalayın. Bu karışımı hergün 3-4 kez burun deliklerinize damlatın.
* Bir litre suyun içine iki yemek kaşığı papatyayı koyun. Kısık ateşe koyun kaynamaya başladığında ocaktan indirin. Başınızı ve göğsünüzü büyükçe bir havlu ile örtün ve buğusunu on dakika soluyun, faydasını göreceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Ahmet Maranki Grip İçin Bitkisel Çözüm başlıklı makalemizde ahmet maranki biberiye çayı, ahmet maranki grip çayı ve ahmet maranki grip için bitkisel formüller hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Kardeşim sen Doktormusun ? Tıp konusunda ahkam kesiyorsun. Dünyanın en geri kalmış ülkelerinde ancak böylesi bir rezalet yaşanır. Prof.Dr. yazıyorsun ve eğitimsiz insanlarımız senin Tıp Dr.luğuna öykünen biri , sahte tıp doktoru olduğunu bilmiyor ve seni Tıp Doktoru zannediyor. Bir profesöre yakışıyor mu senin davranışın ? Profesör eğitimli aydın insandır,kendi yetkili olduğu alan dışına çıkma etiksizliğini yapmaz.Para elde etme amacıyla ,kimi otların,bitkilerin hastalıklara iyi geldiği şeklinde yalan söylemez ve bu bitkilerin ,insanların umudunu sömürerek ticaretini yapmaz.Davranışın yasalara aykırıdır. Para için bir Profesörün asla yapmaması gereken davranışlarda bulunuyor ve yasalara da aykırı davranıyorsun.Hitabettiğin insanlar içinde senin bilimdışı , yasa dışı tavsiyelerine uyup sağlıklarını kaybeden ve sana önemli ölçüde kin duyan insanların olduğuna sosyal medya ortamında sıkça rastlıyoruz. AYIPP , AYIPPP , her insan kendi mesleğini yapsın. Profesör Dr. ünvanını kullanarak ot ticaretiğ yapmak sana yakışıyor olabilir ama bir profesöre asla yakışmaz.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM