Ahmet Maranki Kozmik Beden Temizliği Nedir?

Ahmet Maranki Kozmik Beden Temizliği Nedir?

Yurdumunda Ahmet Maranki ve Kozmik Bilimi Ekibi tarafından önerilen kozmik beden temizliği, oldukça geniş ilgi görmüştür. Pek çok kişi tarafından denenen ve genelde başarılı bulunan Maranki beden temizliği hakknıda bilgi vermek istedik. Ahmet Maranki Kozmik Beden Temizliği Nedir? Kozmik beden temizliği yılda iki defa, 1 hafta süre ile yapılan bir detoks uygulaması olarak tarif edilebilinir. […]


Yurdumunda Ahmet Maranki ve Kozmik Bilimi Ekibi tarafından önerilen kozmik beden temizliği, oldukça geniş ilgi görmüştür. Pek çok kişi tarafından denenen ve genelde başarılı bulunan Maranki beden temizliği hakknıda bilgi vermek istedik.

Ahmet Maranki Kozmik Beden Temizliği Nedir?

Kozmik beden temizliği yılda iki defa, 1 hafta süre ile yapılan bir detoks uygulaması olarak tarif edilebilinir. Kozmik beden temizliği, kendine has çeşitli beslenme teknikleri ve lavman uygulamaları ile vücudu toksinlerden arınmayı ve 60 yıllık ömürde 10 yıl gençleşmeyi vaadediyor.

Ahmet Maranki Kozmik Beden Temizliği Ne Zaman Yapılır?

Kozmik beden temizliğinin tarihleri, ay hareketlerine göre yapılır. Hicri takvim ay hareketlerine göre belirlendiği için hicri takvimdeki ayların 9. günü başlanıp, 15. günü bitirilen bir uygulamadır.

Kısaca, kozmik beden temizliği tarihleri şöyle belirlenir: Kozmik beden temizliği yılda iki defa, ilkbaharda mart, nisan, mayıs aylarında, sonbaharda ise eylül, ekim, kasım aylarında yapılır. Belirtilen aylarda, hicri (kameri) takvime göre hangi ayın 9. gününe denk gelirse o gün kozmik beden temizliğine başlanır.

Kozmik Beden Temizliği Nerede Yapılır?

1 hafta boyunca devam eden kozmik beden temizliği programını isterseniz evinizde kendi başına, isterseniz Kozmik Beden Temizliği kamplarında yapabilirsiniz.

Kozmik Beden Temizliği Nasıl Yapılır?

Kozmik beden temizliği sırasında dikkat edilmesi gereken üç şey vardır:

1- Beslenme alışkanlıklarını değiştirmek. Çünkü normal yemekleri yemeden bir hafta geçireceksiniz. Pek çok şey size yasak.

2- Bitki suları ile beslenmek. Özellikle kırmızı pancar, havuç ve elma suyu. Ayrıca bitki çayları da programda mevcut.

3- Bir hafta metodlu bir şekilde sulu lavman, detoks uygulaması yapmak. Lavman uygulaması ile toksinlerden arınacaksınız.

Bir önceki yazımız olan Acı Bakla Nedir? Acı baklanın faydaları başlıklı makalemizde aacı baklanın faydaları, aCI BAKLA Faydaları ve Acı bakla hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
Oiyi güvencesi ile İnstagram Takipçi Satın Al | https://oiyi.net/