Ahmet Maranki Hemoroid (Basur) için Bitkisel Çözüm

Ahmet Maranki Hemoroid (Basur) için Bitkisel Çözüm

HEMOROİT ( BASUR ) Hemoroit halk arasında basur olarakta bilinen bir rahatsızlıktır. Hamilelik, stres, kabızlık, acılı gıdalar ve fazla oturma ile oluşur, bir tür varistir. Makat bölgesinde bulunur toplar damar genişlemesinden meydana gelir. Sağlığımıza ve beslenmemize gerekli önemi gösterirsek buna hiç yakalanmayız yada kolay atlatırız. Dikkat edilmez ise ameliyat gerekebilir. Ahmet Maranki HEMOROİT TEDAVİSİNDE BASİT […]

HEMOROİT ( BASUR )
Hemoroit halk arasında basur olarakta bilinen bir rahatsızlıktır. Hamilelik, stres, kabızlık, acılı gıdalar ve fazla oturma ile oluşur, bir tür varistir. Makat bölgesinde bulunur toplar damar genişlemesinden meydana gelir. Sağlığımıza ve beslenmemize gerekli önemi gösterirsek buna hiç yakalanmayız yada kolay atlatırız. Dikkat edilmez ise ameliyat gerekebilir.

Ahmet Maranki HEMOROİT TEDAVİSİNDE BASİT BİTKİSEL KÜRLER
* Kavrulmuş kara halle çekirdeğini, günde 2-3 kez çiğneyerek yemeklerden sonra tüketin.
* Bir su bardağı suyu kaynatın, içine 10 gram siyah üzüm yaprağı koyun ve 10 dakika dinlendirin. Hergün iki bardak tüketin.
* Kırmızı pancarı ezin lapa haline getirdikten sonra basurunuzun olduğu bölgeye koyun.
* Üzüm çekirdeklerini sarımsak ile birlikte ezin ve lapa haline getirdikten sonra basurunuzun olduğu bölgeye koyun.
* Saf zeytinyağını ısıtın, sabah aç karnına 50 gram için.
* Saf zeytinyağını pamuğa batırın ve yatmadan önce makatınıza koyun, buna bir hafta devam edin.
* Bir su bardağı suyu kaynatın, içine 4 gram rezene tohumu koyun ve 10 dakika demleyin. Bu çayı hergün iki bardak içerek tüketin.
* Bir tutam papatyayı kaynamış suyun içine koyun, ısırgan, biberiye ve kuşburnuda ekleyin ve bunları demledikten sonra 20 dakika bu suyun içinde oturma banyosu yapın.

Bir önceki yazımız olan Ahmet Maranki Grip İçin Bitkisel Çözüm başlıklı makalemizde ahmet maranki biberiye çayı, ahmet maranki grip çayı ve ahmet maranki grip için bitkisel formüller hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. ben devamlı idrar yolu enfekslyonu oluyorum wcye glrlnce obölgeyi yıkayınca devamlı ldrarım geliyor neyapamalıyım lütfen cevap verln aynı zamanda anal fisürüm var

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM