Bölümler Menüsü
TwitterRssFacebook
Categories Menu

Suna Dumankaya Sivilceler İçin Yeşil Kil Maskesi Tarifi

Sivilceler için evde kolayca yapılan bir maske tarifi… Suna Dumankaya’nın önerdiği bu maske ile sivilcelerinzden kurtulabilirsiniz. Yeşil kil maskesinin tarifi ise şöyle:

Suna Dumankaya Sivilceler İçin Yeşil Kil Maskesi Tarifi


Suna Dumankaya, sivilce tedavisi için, sivilce giderici kil maskesi önerisini bizlerle paylaşmaktadır… Suna Dumankaya’nın önermiş olduğu sivilce giderici kil maskesinin uygulanışı ise şu şekildedir: Toz haline getirilmiş bir antibiyotik kapsülü, bir tatlı kaşığı yeşil kil, üç damla kekik yağı, bir yemek kaşığı biberiye çayı…

Sivilce giderici kil maskesi için Suna Dumankaya tarafından önerilen malzemeler arasında yer alan kekik yağını, belirtilen miktardan fazla uygularsanız, kekik yağının cildinizi yakan etkisi ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu uyarıya dikkat ederek, öncelikle cildinizi temizlemeli; sonrasında ise, Suna Dumankaya tarafından önerilen sivilce giderici kil maskesinin malzemelerini karıştırıp temiz cildinize uygulamalısınız.

Ve sonrasında, sivilce giderici kil maskesinin, yirmi dakika boyunca cildinize etki etmesini bekledikten sonra ise, ılık su ile cildinizi temizlemelisiniz. Suna Dumankaya’nın, sivilce tedavisi için önermiş olduğu sivilce giderici kil maskesini, haftada en az dört sefer uygularsanız, sivilcelerinizin hızlı bir şekilde kuruduğunu göreceksiniz…

Yüzdeki Burundaki Kurtçukları Döken Tarif Ahmet Maranki

Yüzdeki kurtçuklar, burundaki kıl kurdu, sivilce kurtları… Ahmet Maranki bunları düşürmek için doğal tarifler tavsiye ediyor. » Yüzdeki kurtçuklar için ne yapılmalı?

Siyaz Bulgurunun Faydaları: Siyez Bulguru Neye Yarar? Siyez Buğdayından Yapılan Pilav Tarifi

Kastamonu yöresinde yetişen Siyez buğdayının faydaları nelerdir? Siyez buğdayından yapılan bulgurun özellikleri nelerdir? Siyaz bulgurundan yapılan pilav tarifi ve siyazın faydaları: » Siyaz bulgurundan yapılan pilav tarifi ve siyazın faydaları:
YORUM YAZMAK İçin Buraya Tıklayın


YORUMLAR

2 Yorum Yapılmış

  1. hocam yüzüm normal yağlı yüzümde sivilce var kil maskesi giderir mi

  2. Benim yüzümde sadece sivilce olan yerler yağlı bana ne onerirsiniz❔