Suna Dumankaya Doğum Sonrası Çatlaklar İçin Doğal Çözüm

Doğum sonrası oluşan çatlaklar için bitkisel çözüm arayanlara Suna Dumankaya ayva çekirdeği kürü tavsiye ediyor.

Suna Dumankaya Doğum Sonrası Çatlaklar İçin Bitkisel Çözüm

Suna Dumankaya, doğum sonrasında oluşan çatlaklar için bitkisel bir öneride bulunmaktadır. Suna Dumankaya, doğum sonrası çatlakların oluşmaması için anne adaylarının hamile kalmadan önce önlem almalarının gerekliliğine vurgu yapmaktadır. Doğum sonrası çatlakların giderilmesi için Suna Dumankaya, öncelikle kese yapılması gerektiğini belirtmektedir.

dogum-catlagiDoğum sonrası çatlakları için Suna Dumankaya’nın çatlak giderici önerisi ise şu şekildedir: Bir ayvanın çekirdekleri çıkartılır; ve sonrasında, ayva çekirdeklerinin üzerine, bir ölçüden bir miktar daha fazla kaynar su ilave edilip, bu şekilde sabaha kadar beklemesi sağlanır; sabah ise, süzme işlemi gerçekleştirilir. Ayva çekirdeği suyunun içerisine bir tane hindistan cevizinin suyu konulur; ve karışım bir cam kavanozda saklanır. Her gün, doğum sonrası çatlaklara, bu karışım ile masaj yapılması, Suna Dumankaya tarafından önerilmektedir.

suna dumankaya doğum çatlakları tedavisi (49)suna dumankaya dogum sonrası çatlaklar (28)suna dumankaya dogum çatlakları (20)doğum çatlaklarına bitkisel çözüm ahmet maranki (14)suna dumankaya çatlak tedavisi (10)
10.081 okunma

YORUMLAR