Bölümler Menüsü
TwitterRssFacebook
Categories Menu

İbrahim Saraçoğlu Yüksek Tansiyon İçin Nar Suyu

konusunda uzmanların vermiş olduğu bilgileri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. arayanlara Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu nar suyu öneriyor.


İbrahim Saraçoğlu Yüksek Tansiyon İçin Nar Suyu

İbrahim Saraçoğlu, nar suyunun içinde tansiyon düşüklüğüne neden olan çok sayıda etken madde olduğunu belirtiyor. Bu yüzden düşük tansiyonlu insanların nar suyunu kesinlikle içmemeleri gerektiğini söylüyor.

Nar suyu tansiyonu düşürür. taze sıkılmış nar suyu tavsiye ediyor İbrahim Saraçoğlu.

Yüksek tansiyon hastalarının her gün bir su bardağı taze sıkılmış nar suyu içmelerinde fayda olduğunu belirtiyor.

Diğer yüksek tansiyonu düşürmek konulu yazılarımız için tıklayın:

Yüzdeki Burundaki Kurtçukları Döken Tarif Ahmet Maranki

Yüzdeki kurtçuklar, burundaki kıl kurdu, sivilce kurtları… Ahmet Maranki bunları düşürmek için doğal tarifler tavsiye ediyor. » Yüzdeki kurtçuklar için ne yapılmalı?

Siyaz Bulgurunun Faydaları: Siyez Bulguru Neye Yarar? Siyez Buğdayından Yapılan Pilav Tarifi

Kastamonu yöresinde yetişen Siyez buğdayının faydaları nelerdir? Siyez buğdayından yapılan bulgurun özellikleri nelerdir? Siyaz bulgurundan yapılan pilav tarifi ve siyazın faydaları: » Siyaz bulgurundan yapılan pilav tarifi ve siyazın faydaları:
YORUM YAZMAK İçin Buraya Tıklayın


ibrahim saraçoğlu tansiyon düşürücü bitkiler (102)ibrahim saracoğlu yüksek tansiyon (50)tansiyonu düşüren bitkiler ibrahim saraçoglu (49)ibrahim saracoglu tansiyon (36)yuksek tansiyon ibrahim saracoglu (22)
etiketler:, , , , , , , ,
43.532 okunma

YORUMLAR

2 Yorum Yapılmış

  1. hipertansiyon hastasıyım bas agrısı veya baska bır agrı kesıcı kullanamıyorum cunku tansıyonumu yukseltıyor bır sey tavsıye edermısınız

  2. Migren hastasiyim kullandığım ilaç sando migren 05 mg ilaç içiyorum ama bazen içtiğimde bile başım arıyor midem bulanıyor ne yapmam gerekiyor