Özel Arama

İbrahim Saraçoğlu Tiroid İçin Dereotu Kürü

İbrahim Saraçoğlu, sağlıklı yaşam için sunmuş olduğu bitkisel kürlerde, sağlık sorunları yaşayan pek çok kişi için şifalı bilgiler vermeye çalışmaktadır. Hipotiroid ve Hipertiroid hastalıkları için; yani kısaca, tiroid için, İbrahim Saraçoğlu’nun önermiş olduğu bitki dereotudur. İbrahim Saraçoğlu, dereotu kürünü, tiroid hastalarına önermektedir.
İbrahim Saraçoğlu, dereotu kürünü, sadece tiroid için değil, nodüller için de kullanabileceğinizi söylüyor; ve ekliyor: ”sadece tiroid ya da nodül sorununuz olmasına da gerek yok. Dereotu kürünü bitkisel destekleyici kür olarak da kullanabilirsiniz…”


Hipotiroid ve Hipertiroid için Dereotu Kürü Kullanabilirsiniz
Hipotiroid tiroidin yavaş çalışması olarak tanımlanmaktadır. Hipertiroid de tiroidin hızlı çalışması olarak adlandırılır. Bu durumların ikisinin de tiroid sorunu olduğunu belirten İbrahim Saraçoğlu, her iki tiroid sorununda da dereotu kürünün uygulanması gerektiğini belirtiyor.

İbrahim Saraçoğlu, dereotu kürünün uygulanışını da şu şekilde anlatmaktadır: 90 gün boyunca, dereotu kürüne hiç ara vermeden, şu şekilde uygulamak gerekmektedir: sabah kahvaltısı, öğle yemeği; ve akşam yemeklerinden onbeş dakika önce, aç karna, bir yemek kaşığı, yeşil ve taze dereotu, ağızda bir kaç sefer çiğnendikten sonra, iki ya da üç yudum su ile birlikte yutulmalıdır.

Tiroid için İbrahim Saraçoğlu’nun önerdiği dereotu kürünü uygulamaya başladığınızın ikinci ayından sonra, tiroid hormonlarınızı belirli aralıklarla kontrol ettirmeniz gerekmektedir. Dereotu kürünü uyguladıktan sonra, büyük ihtimalle, tiroide bağlı ilaç kullanımınızda, kullandığınız ilaçları azaltmanız gerekecektir. Ancak azaltacağınız ilaçları, doktorunuzun kontrolü dışında kesinlikle azaltmamanız da, İbrahim Saraçoğlu tarafından önerilmektedir.

İbrahim Saraçoğlu, belirtmiş olduğu dereotu kürünün, gerekirse, daha uzun süre de uygulanabileceğini belirterek, bu kür sayesnde, ilaç kullanımını bırakan çok sayıda hastası olduğunu da söylemektedir. Dereotu kürü, nodüllerin küçülmesini sağlarken, yok ettiği durumlar da olabilmektedir.

Yorum yapmak ister misiniz?!

Suna Dumankaya Pürüzsüz Bir Cilt İçin Maske Tarifi
Doğal güzellik arayanlar için Suna Dumankaya farklı bir güzellik maskesi tarifi veriyor. ...
Suna Dumankaya Kirpik Bakımı İçin Tavsiyeler
Kirpik bakımı için Suna Dumankaya tarafından önerilen iki tariften bahsetmek istiyoruz. Bunlardan ...
Suna Dumankaya Siyah Noktalara Bitkisel Çözüm
Siyah noktalar için bitkisel çözüm arayanlara bazı tavsiyelerimiz var. Suna Dumankaya'nın, siyah ...
Suna Dumankaya Doğal Saç Bakımı Önerileri
Suna Dumankaya'nın doğal saç bakım önerilerinden sizlere bahsedeceğimiz bu yazımızda, ilk olarak, ...
Suna Dumankaya Siyah Nokta Maskesi Tarifleri
Evde kolayca yapılan siyah nokta maskesi tarifleri... Siyah noktalara doğal çözüm arayanlar ...
Suna Dumankaya Sivilceler İçin Yeşil Kil Maskesi Tarifi
Sivilceler için evde kolayca yapılan bir maske tarifi... Suna Dumankaya'nın önerdiği bu ...

Son Eklenenler

İt Nanesi Ve İt Nanesinin Faydaları

İt Nanesi Ve İt Nanesinin Faydaları

İt nanesinin faydaları arasında ilk olarak, baş ağrısının giderilmesinde kullanılmasından söz etmek gerekmektedr. İt nanesini ... ( 1.297 okunma )
Ateş Otu ve Faydaları

Ateş Otu ve Faydaları

Ateş otu, diğer adıyla sinirli ot sinirliotgillerden bir bitkidir. Bilinen 260 türü vardır. En çok ... ( 1.575 okunma )
Kavunun Faydaları Neler? Kavun ve Faydaları

Kavunun Faydaları Neler? Kavun ve Faydaları

Kavun, kabakgiller ( Cucurbitaceae) familyasındandır. Türkiye’nin hemen hemen her yerinde kültür olarak yetişir. Kavun, sarı çiçekli, ... ( 1.570 okunma )