Bölümler Menüsü
TwitterRssFacebook
Categories Menu

İbrahim Saraçoğlu Tiroid İçin Dereotu Kürü

İbrahim Saraçoğlu, sağlıklı yaşam için sunmuş olduğu bitkisel kürlerde, sağlık sorunları yaşayan pek çok kişi için şifalı bilgiler vermeye çalışmaktadır. Hipotiroid ve Hipertiroid hastalıkları için; yani kısaca, tiroid için, İbrahim Saraçoğlu’nun önermiş olduğu bitki dereotudur. İbrahim Saraçoğlu, dereotu kürünü, tiroid hastalarına önermektedir.
İbrahim Saraçoğlu, dereotu kürünü, sadece tiroid için değil, nodüller için de kullanabileceğinizi söylüyor; ve ekliyor: ”sadece tiroid ya da nodül sorununuz olmasına da gerek yok. Dereotu kürünü bitkisel destekleyici kür olarak da kullanabilirsiniz…”


Hipotiroid ve Hipertiroid için Dereotu Kürü Kullanabilirsiniz
Hipotiroid tiroidin yavaş çalışması olarak tanımlanmaktadır. Hipertiroid de tiroidin hızlı çalışması olarak adlandırılır. Bu durumların ikisinin de tiroid sorunu olduğunu belirten İbrahim Saraçoğlu, her iki tiroid sorununda da dereotu kürünün uygulanması gerektiğini belirtiyor.

İbrahim Saraçoğlu, dereotu kürünün uygulanışını da şu şekilde anlatmaktadır: 90 gün boyunca, dereotu kürüne hiç ara vermeden, şu şekilde uygulamak gerekmektedir: sabah kahvaltısı, öğle yemeği; ve akşam yemeklerinden onbeş dakika önce, aç karna, bir yemek kaşığı, yeşil ve taze dereotu, ağızda bir kaç sefer çiğnendikten sonra, iki ya da üç yudum su ile birlikte yutulmalıdır.

Tiroid için İbrahim Saraçoğlu’nun önerdiği dereotu kürünü uygulamaya başladığınızın ikinci ayından sonra, tiroid hormonlarınızı belirli aralıklarla kontrol ettirmeniz gerekmektedir. Dereotu kürünü uyguladıktan sonra, büyük ihtimalle, tiroide bağlı ilaç kullanımınızda, kullandığınız ilaçları azaltmanız gerekecektir. Ancak azaltacağınız ilaçları, doktorunuzun kontrolü dışında kesinlikle azaltmamanız da, İbrahim Saraçoğlu tarafından önerilmektedir.

İbrahim Saraçoğlu, belirtmiş olduğu dereotu kürünün, gerekirse, daha uzun süre de uygulanabileceğini belirterek, bu kür sayesnde, ilaç kullanımını bırakan çok sayıda hastası olduğunu da söylemektedir. Dereotu kürü, nodüllerin küçülmesini sağlarken, yok ettiği durumlar da olabilmektedir.

Yüzdeki Burundaki Kurtçukları Döken Tarif Ahmet Maranki

Yüzdeki kurtçuklar, burundaki kıl kurdu, sivilce kurtları… Ahmet Maranki bunları düşürmek için doğal tarifler tavsiye ediyor. » Yüzdeki kurtçuklar için ne yapılmalı?

Siyaz Bulgurunun Faydaları: Siyez Bulguru Neye Yarar? Siyez Buğdayından Yapılan Pilav Tarifi

Kastamonu yöresinde yetişen Siyez buğdayının faydaları nelerdir? Siyez buğdayından yapılan bulgurun özellikleri nelerdir? Siyaz bulgurundan yapılan pilav tarifi ve siyazın faydaları: » Siyaz bulgurundan yapılan pilav tarifi ve siyazın faydaları:
YORUM YAZMAK İçin Buraya Tıklayın


akciğer nodülüne iyi gelen bitkiler (8)civan perçemi tiroid (6)dere otu cayi (5)tiroid ve nar (5)ibrahim saraçoğlu akciğer nodülü (4)
etiketler:, , ,
6.301 okunma

YORUMLAR