İbrahim Saraçoğlu Saç Dökülmesi İçin Lavanta Kürü

İbrahim Saraçoğlu, gerek mevsimsel; gerek de stres kaynaklı sebeplerle dökülen saçlar için saç dökülmesi kürü tarifinde bulunmaktadır. İbrahim Saraçoğlu’nun saç dökülmesi kürü hakkında bilgi sahibi olmak istiyor; ve siz de saçlarınızın dökülmesine engel olmak istiyorsanız, yazımızın devamını okumalısınız…

İbrahim Saraçoğlu Saç Dökülmesi İçin Lavanta Kürü
İbrahim Saraçoğlu, saç dökülmesi kürünün hazırlanışını şu şekilde açıklamaktadır: 75 gram su bir yerde kaynatılmalı; ve kaynatılan 750 gram suyun içerisine beş gram lavanta eklenmelidir. Kaynatılmaya devam eden lavantalı su, yüksek ateşte beş dakika daha kaynatıldıktan sonra ılımaya bırakılır. Lavantalı su ılıdığında ise süzülmesi gerekmektedir.
Belirtilen uygulamayı yaptıktan sonra, saçınız temiz ise, hazırlanan lavanta suyu ile saçlarınızı yıkayın; ve lavanta suyunun saçlarınıza etki etmesi için yarım saat, lavanta suyunu saçınızda bırakın. Beklenilen yarım saatin sonrasında ise saçınızı durulamak için sadece ılık su ile yıkamanız gerekmektedir.
Saçlarınız temiz değilse, saçınızı önce, yeşil sabun ya da şampuanla yıkayın. Sonrasında ise, demlemiş olduğunuz lavanta suyunu saçlarınıza yedirin; ve yeniden yarım saat beklemesini sağlayın. Yarım saat bekledikten sonra ise saçlarınızı ılık su ile durulayın.
İbrahim Saraçoğlu, belirtilen lavanta kürünün, saç dökülmesi durana kadar haftada bir ya da iki sefer uygulanması gerektiğini belirtmektedir. Saç dökülmesi durduktan sonra da, lavanta kürünü, saç dökülmesini önlemek amacı ile zaman zaman uygulamanız gerektiği belirtilmektedir.
İbrahim Saraçoğlu şunu da eklemektedir. Saç dökülmesi sorunu ile birlikte, saçınızda kepek de varsa; ya da saçınızın daha canlı ve sağlıklı olmasını istiyorsanız, o halde ısırgandan yardım almanız gerekmektedir.

İbrahim Saraçoğlu’nun tüm bitkisel çözüm önerileri için tıklayın

İbrahim Saraçoğlu İltihablı Eklem Romatizması İçin Bitkisel Çözüm Lavanta Kürü

İbrahim Saraçoğlu Lavanta kürü Sivilce için, Cilt Güzelliği için

İbrahim Saraçoğlu Karaciğer Yağlanması İçin Maydanoz-Limon ve Lavanta Kürü

ibrahim saraçoğlu saç dökülmesi (5)dogalhekim com (3)lavanta kürü (3)mevsimsel saç dökülmesi ibrahim saraçoğlu (2)ibrahim saracoglu lavanta kürleri (2)
etiketler:, , , , , ,
15.260 okunma

YORUMLAR

1 Yorum Yapılmış

  1. ibrahim saracoglu sana cok inaniyoruz