Bölümler Menüsü
TwitterRssFacebook
Categories Menu

İbrahim Saraçoğlu Rahim Duvarı Kalınlaşması, Polikistik Over ve Miyomlar İçin Kuru Soğan Kürü

Kuru soğan’ın faydalarını saymakla bitiremeyiz, Antibiyotik özelliği olan kuru soğanı çok sık tüketmeliyiz. Kuru soğanı, rahim duvarının kalınlaşmasına karşı, miyom ve çikolata kistlerinin çözümünde, FSH hormonu yüksekliğinde, üst solunum yolu enfeksiyonunda, yumurtalık kistlerine ve erken menapoza karşı kullanabiliriz.

İbrahim Saraçoğlu Polikistik Overe ve Miyomlara Karşı Kuru Soğan Kürü


Bir buçuk su bardağı suyu ocağa koyun ve kaynatın, bir tane orta boy soğanın kabuğunu soyun ve dörde bölün, kaynamakta olan suyun içine koyun. Bu şekilde ağzı kapalı bir şekilde beş dakika kaynatın. Beş dakika sonra altını kapatın ve bir kenarda ılımaya bırakın, daha sonra için. Bu kürü onbeş gün boyunca uygulayın, günde iki kez aç karnına için. İlk içtiğinizi öğleden önce, sonrakinide öğleden sonra olacak şekilde tüketin. Çalışan bayanlar, bu kürü akşam yemeğinden önce ve akşam yatmadan önce içerek uygulayabilirsiniz.

Yaptığınız ilk onbeş günlük kürden sonra, üç veya dört adet döneminde, adet gününüze on gün kaldığında ikinci küre başlayın ve on gün boyunca devam edin. Yine önceki gibi günde iki kez uygulayın. Fakat her defasında kuru soğanları taze kaynatın, sakın fazla kaynatıp bekletmeyin, kolay olur diye. Kür için kullanacağınız kuru soğanlar, her yerde satılan bildiğimiz açık kahverengi kabukları olan, yemeklerimizde kullandığımız kuru soğanlardır. Bu kürde kullanacağımız soğanlar, beyaz kabuklu yada mor kabukları olan kuru soğanlar deyildir, özellikle açık kahverengi kabukları olan kuru soğanlar olmalılar. Uygulayacağınız bu kür, menapozda ateş basmalarına, erken menapoza, miyom ve çikolata kistlerine karşı kullanılır ve faydası görülür.

YORUM YAZMAK İçin Buraya Tıklayın


YORUMLAR

1 Yorum Yapılmış

  1. evet sayın hocamın dediği gibi kullandım yaklaşık 6 aydır kullanıyorum ilk 2 ay etkisini gördüm ama daha sonra hiç bi yararını göremedim sadece saç dökülmelerim deurmuştu bu 6 ay zarfında ama regl konusunda daha sonraları etkisini göremedim bilemiyorum sanırım ben iyi yapamadım yada soğanlar küre uygun değildi kış şartlarında beyaz soğan bulmak biraz güç…şimdide civan perçemi aldım bakalım inşallah onun bie etkisini görürüm.