Bölümler Menüsü
TwitterRssFacebook
Categories Menu

İbrahim Saraçoğlu Diş Eti İltihabı İçin NAR SUYU

Diş Eti İltihabı İçin Bitkisel Çözüm, Diş Eti İltihabı İçin Bitkisel tedavi arayanlar için Prof Dr. İbrahim Saraçoğlu NAR SUYU öneriyor. İşte İbrahim Saraçoğlu Nar Suyu Kürü ile diş eti iltihabı tedavisi:

İbrahim Saraçoğlu Diş Eti İltihabı ve Diş Kökü İltihabı İçin NAR SUYU Kürü


Dişeti ve diş kökü iltihapları için İbrahim Saraçoğlu evde kolayca uygulayabileceğiniz basit bir kür tarifi veriyor.  Her defasında taze sıkılmış nar suyu tavsiye ediyor. Günde iki-üç defa birer çay bardağı dolusu nar suyunu ağzınızda bekleterek yudum yudum içmelisiniz.

İbrahim Saraçoğlu Nar Suyu Kürü Nasıl Yapılır?

Her içeceğiniz zaman taze olarak hazırlamalısınız. En etkili yapılışı tarifini İbrahim Saraçoğlu şöyle tarif etmiş:  Portakalı veya limonu sıkar gibi sıkma makinesinde sıkmanız en güzelidir. Narın tanelerini ayırıp da sadece tanelerini bu şekilde  sıkmak yeterli gelmez. Bıçakla narı ortasından kesin ve ikiye ayırın. İkiye böldüğünüz narı, normal portakalı sıkar gibi sıkınız.  Çünkü etkili maddeler, nar tanelerinin bağlı olduğu buruk ve kekremsi tadı olan etli kısmında bulunurlar.

Diş eti iltihabı için diğer bitkisel çözümler

İbrahim Saraçoğlu Yüksek Tansiyon İçin Nar Suyu

Yüzdeki Burundaki Kurtçukları Döken Tarif Ahmet Maranki

Yüzdeki kurtçuklar, burundaki kıl kurdu, sivilce kurtları… Ahmet Maranki bunları düşürmek için doğal tarifler tavsiye ediyor. » Yüzdeki kurtçuklar için ne yapılmalı?

Siyaz Bulgurunun Faydaları: Siyez Bulguru Neye Yarar? Siyez Buğdayından Yapılan Pilav Tarifi

Kastamonu yöresinde yetişen Siyez buğdayının faydaları nelerdir? Siyez buğdayından yapılan bulgurun özellikleri nelerdir? Siyaz bulgurundan yapılan pilav tarifi ve siyazın faydaları: » Siyaz bulgurundan yapılan pilav tarifi ve siyazın faydaları:
YORUM YAZMAK İçin Buraya Tıklayın


YORUMLAR

2 Yorum Yapılmış

  1. gercekten mi peki dişi beyazlatmak için ne iyi gelir

  2. topugumda iltahap varmis ne yapmaliyim