Bölümler Menüsü
TwitterRssFacebook
Categories Menu

Ahmet Maranki Hemoroid (Basur) için Bitkisel Çözüm

HEMOROİT ( BASUR )
Hemoroit halk arasında basur olarakta bilinen bir rahatsızlıktır. Hamilelik, stres, kabızlık, acılı gıdalar ve fazla oturma ile oluşur, bir tür varistir. Makat bölgesinde bulunur toplar damar genişlemesinden meydana gelir. Sağlığımıza ve beslenmemize gerekli önemi gösterirsek buna hiç yakalanmayız yada kolay atlatırız. Dikkat edilmez ise ameliyat gerekebilir.


Ahmet Maranki HEMOROİT TEDAVİSİNDE BASİT BİTKİSEL KÜRLER
* Kavrulmuş kara halle çekirdeğini, günde 2-3 kez çiğneyerek yemeklerden sonra tüketin.
* Bir su bardağı suyu kaynatın, içine 10 gram siyah üzüm yaprağı koyun ve 10 dakika dinlendirin. Hergün iki bardak tüketin.
* Kırmızı pancarı ezin lapa haline getirdikten sonra basurunuzun olduğu bölgeye koyun.
* Üzüm çekirdeklerini sarımsak ile birlikte ezin ve lapa haline getirdikten sonra basurunuzun olduğu bölgeye koyun.
* Saf zeytinyağını ısıtın, sabah aç karnına 50 gram için.
* Saf zeytinyağını pamuğa batırın ve yatmadan önce makatınıza koyun, buna bir hafta devam edin.
* Bir su bardağı suyu kaynatın, içine 4 gram rezene tohumu koyun ve 10 dakika demleyin. Bu çayı hergün iki bardak içerek tüketin.
* Bir tutam papatyayı kaynamış suyun içine koyun, ısırgan, biberiye ve kuşburnuda ekleyin ve bunları demledikten sonra 20 dakika bu suyun içinde oturma banyosu yapın.

Yüzdeki Burundaki Kurtçukları Döken Tarif Ahmet Maranki

Yüzdeki kurtçuklar, burundaki kıl kurdu, sivilce kurtları… Ahmet Maranki bunları düşürmek için doğal tarifler tavsiye ediyor. » Yüzdeki kurtçuklar için ne yapılmalı?

Siyaz Bulgurunun Faydaları: Siyez Bulguru Neye Yarar? Siyez Buğdayından Yapılan Pilav Tarifi

Kastamonu yöresinde yetişen Siyez buğdayının faydaları nelerdir? Siyez buğdayından yapılan bulgurun özellikleri nelerdir? Siyaz bulgurundan yapılan pilav tarifi ve siyazın faydaları: » Siyaz bulgurundan yapılan pilav tarifi ve siyazın faydaları:
YORUM YAZMAK İçin Buraya Tıklayın


makatta çatlak bitkisel tedavi ahmet maranki (120)ibrahim saraçoğlu makatta çatlak kürü (50)makat çatlağı bitkisel tedavi ibrahim saraçoğlu (39)makat çatlağına zeytinyağı (38)makatta çatlak bitkisel tedavi ibrahim saraçoğlu (35)
etiketler:, , , , , , , ,
17.989 okunma

YORUMLAR