Bölümler Menüsü
TwitterRssFacebook
Categories Menu

Ahmet Maranki Ereksiyon Sorunu İçin Bitkisel Çözüm

EREKSİYON
Ereksiyon erkeklerde cinsel temas sırsında yeterli sertliği elde edememesine denir. Ereksiyon (impotans) yüksek tansiyon, şeker hastalığı, damar sertliği, sinir sistemi rahatsızlıkları, kullanılan ilaçlar ve hormon bozuklukları sonucu ortaya çıkabilir. Bütün erkeklerde bazı dönemlerde ortaya çıkabilir, ama bu durum kalıcı bir hal aldıysa o zaman bir doktora baş vurmakta fayda vardır. Daha çok kırklı yaşlardan sonra ortaya çıkar, erken yaşlardaki cinsel fonksiyonları 40 ve 70 yaş aralığında azalma gösterebilir. Genellikle yaşla alakalıdır.


Erkekler bu gibi durumlarda kendilerini çok kötü hissederler, ruhsal durumları bu olaydan etkilenir. Bundan dolayı bir psikolojik destek almalarıda tavsiye edilir.

EREKSİYON SORUNU İÇİN BASİT BİTKİSEL TEDAVİLER
Beyne giden kan akışını arttırmak için Ginko biloba , penise giden kan akışınıda hızlandırır ve ereksiyonun olmasına yardımcı olur. Yapılan araştırmalarda penil arterlerdeki tıkanıklıkların oluşması nedeniyle iktidarlık sorunu olan erkeklerin büyük bir bölümünde  herhangi bir yan etkiye raslanmamıştır. Böyle bir promlemi olan erkeklerde ginko biloba tedavisi ile büyük ölçüde fayda buldukları saptanmıştır. Hergün 60 ile 240 gram arası dozda ginko biloba kullanabilirsiniz. Bu tedaviyi 6 ay uygulayabilirsiniz. Aynı zamanda anason, zencefil, ginseng ve kakule karıştırılır, bu karışım meyan kökü ile tatlandırılıp içilmesi tavsiye edilir. Yulaf erkekleri cinsel açıdan uyaran bir bitkidir. Ginko yaprağını, yabani yulaf ve yohimbe kabuğu ile ginseng kökü yapraklarının hepsinden 15 gram alıp 1 litre kaynamış suya koyun dinlendirin, ılıdıktan sonra günde 2 fincan için.

İNCİR TATLISI İLE SAĞLIKLI CİNSELLİK
Malzemeler: 12 tane kurutulmuş incir
500 gram su
250 gram bal
1 tane kabuk tarçın
12 tane ceviz, bütün olarak
Yapılışı: 500 gram su ile 250 gram bal karıştırıp kaynama noktasına gelene kadar ocakta pişirilir. Akşamdan ıslattığınız incirleri tarçınla birlikte içine atın, 10-15 dakika kısık ateşte kaynatın. Daha sonra incirleri içinden çıkarın, soğutup ikiye ayırın, ikiye ayırdığınız her cevizin içine bir tane ceviz koyup servis yapın.

Yüzdeki Burundaki Kurtçukları Döken Tarif Ahmet Maranki

Yüzdeki kurtçuklar, burundaki kıl kurdu, sivilce kurtları… Ahmet Maranki bunları düşürmek için doğal tarifler tavsiye ediyor. » Yüzdeki kurtçuklar için ne yapılmalı?

Siyaz Bulgurunun Faydaları: Siyez Bulguru Neye Yarar? Siyez Buğdayından Yapılan Pilav Tarifi

Kastamonu yöresinde yetişen Siyez buğdayının faydaları nelerdir? Siyez buğdayından yapılan bulgurun özellikleri nelerdir? Siyaz bulgurundan yapılan pilav tarifi ve siyazın faydaları: » Siyaz bulgurundan yapılan pilav tarifi ve siyazın faydaları:
YORUM YAZMAK İçin Buraya Tıklayın


sertleşmeye iyi gelen bitkiler (342)sertleşmeye iyi gelen yiyecekler (147)ereksiyona bitkisel çözüm (117)ereksiyona iyi gelen yiyecekler (102)sertleşmeye ne iyi gelir (70)
etiketler:, , , , , , , ,
31.909 okunma

YORUMLAR